Ziraat Bankası kartı ile alışveriş yapanlar dikkat! 29 Mart'a kadar başvurun: Kartlara 300 TL yatırılacak

Ziraat Bankası kartı olanlara son dakika duyurusu yapıldı. Bu duyuruda kampanyaya katılanlara 300 TL hediye edileceği bildirildi.

Ziraat Bankası kartı ile alışveriş yapanlar dikkat! 29 Mart'a kadar başvurun

Ziraat Bankası tarafından yapılan duyuruda Bankkart'a özel Metro Marketler'de farklı günlerde ve tek seferde yapılacak ilk 1.500 TL ve üzeri alışverişe 150 TL Bankkart Lira, ikinci 1.500 TL ve üzeri alışverişe 150 TL Bankkart Lira, toplamda 300 TL Bankkart Lira verileceği ifade edildi. Ayrıca Banka tarafından yapılan duyuruda Kampanya 2 - 29 Mart 2023 tarihleri arasında geçerli olacağı belirtilerek kampanyaya Bankkart Mobil, bankkart.com.tr ve SMS kanallarından katılım sağalanabileceği bildirildi.

300 TL HEDİYE EDİLECEK 

Kampanyaya katılmak için Bankkart Mobil uygulamasından Kampanyaya Katıl butonu tıklanmalı veya METRO yazarak 4757'ye SMS gönderilmesi gerekmektedir. SMS ile kampanyaya katılan kart sahiplerinin Bankamız sistemine kayıtlı ve asıl kartın bağlı olduğu cep telefonu numarasından SMS göndermesi gerektiği belirtilen duyuruda Kampanyaya Bankkart Lira kullanımları, tütün alışverişleri, çuval, karkas et ve kontör alışverişleri dahil olmadığı aktarıldı.

Ziraat Bankası tarafından yapılan duyuruda Kampanyaya katılım sağlamayan müşteriler Bankkart Lira kazanamayacakları belirtilerek aynı gün içerisinde yapılacak 1.500 TL ve üzeri sadece ilk işlem kampanya kapsamında geçerli olacağı kampanya müşteri bazındadır ve kampanya dönemi boyunca bir müşteri en fazla 300 TL Bankkart Lira kazanabildiği vurgulandı.

KAMPANYA AYRINTILARI 

Kampanya dahilinde kazanılan Bankkart Liralar 10 Nisan 2023 tarihinde yüklenecek olup, 31 Mayıs 2023 tarihine kadar yalnızca Metro Marketler'de kullanılabilecektir, kullanılmayan Bankkart Liralar 1 Haziran 2023 tarihinde geri alınacaktır.

Kampanyaya peşin ve gıda dışı taksitli işlemler dahildir.

Bankkart Lira kazanımı için işlemlerin Bankkart POS'undan yapılması gerekmektedir.

Ek kartlar ile yapılan harcamalar asıl kart sahibi müşterinin harcamalarına dahil edilecektir.

Kampanyadan yalnızca bireysel kart sahibi Bankkart müşterileri yararlanabilir.

HANGİ KARTLAR DAHİL DEĞİL?

Bankkart Başak, Bankkart Business ve Bankkart Ücretsiz kartlar kampanyaya dahil değildir.

Kampanya döneminde yapılan işlemlerin iade edilmesi durumunda kazanılan Bankkart Liralar geri alınacaktır.

Müşterinin Bankkart Kumbarasında yeterli Bankkart Lira bulunmaması durumunda kalan tutar hesap özetine borç yansıtılacaktır.

SONRAKİ HABER