Ziraat Bankası Ekim 2022 emekli promosyon tutarı ne kadar, arttı mı?

Türkiye'nin en büyük kamu bankaları arasında yer alan Ziraat Bankası'nda emeklilere ödenen promosyon rakamları her geçen gün araştırılmaya devam ediyor. Buna göre ise rakamlar ortaya çıkıyor. Ziraat Bankası Ekim 2022 emekli promosyon tutarı ne kadar, arttı mı?

Ziraat Bankası Ekim 2022 emekli promosyon tutarı ne kadar, arttı mı?

Ziraat Bankası Ekim 2022 emekli promosyon tutarı ne kadar, arttı mı? Türkiye'nin en büyük kamu bankaları arasında yer alan Ziraat Bankası'nda emeklilere ödenen promosyon rakamları her geçen gün araştırılmaya devam ediyor. Buna göre ise rakamlar ortaya çıkıyor. Türkiye'de Haziran ayı ile birlikte promosyon rakamları her ay çılgın bir şekilde yükselmeye devam ederken devlet bankaları ise anlaşma gereği rakamları yükseltmemişti. 

Birçok bankada promosyon rekorları kırılırken devlet bankalarının ise müşteri kayıpları her geçen gün hızla artıyor. Bu doğrultuda ise daha önce Hazine'den talimat gelen kamu bankalarında promosyon ödemelerinin artacağı tarihe doğru yaklaşılıyor. Gündeme bir anda düşen sıcak gelişmeler arasında yer alan promosyon ödemelerinde Ziraat Bankası tarafından açıklanan rakamlar ve artış tarihlerine ilişkin detaylar kamugundemi.com adresinde yer alıyor.

VAKIFBANK GÜNCEL PROMOSYON RAKAMLARI İÇİN TIKLAYIN.

HALKBANKASI GÜNCEL PROMOSYON RAKAMLARI İÇİN TIKLAYIN.

ZİRAAT BANKASI EMEKLİ MAAŞ PROMOSYON ÖDEMELERİ

"SGK (Emekli Sandığı, SSK, Bağ-Kur) emekli maaş ödemelerini Bankamız aracılığı ile alan müşterilerimize Bankamızca;

  • 1.500 TL altında emekli aylığı alanlara 500,00 TL,
  • 1.500 TL ila 2.500 TL arasında emekli aylığı alanlara 625,00 TL,
  • 2.500 TL ve üzerinde emekli aylığı alanlara 750,00 TL tutarında olmak üzere,
  • 3 yıllık peşin promosyon ödemesi yapılmaktadır.

Emekli aylıklarını Bankamız aracılığı ile alan müşterilerimizin promosyon ödemesinden faydalanabilmesi için maaş ödemelerini 3 yıl boyunca Bankamız aracılığı ile alacaklarına dair başvuruda bulunmaları yeterlidir.

Bankamızdan birden fazla emekli maaş ödemesi alan müşterilerimiz için, ödenecek promosyon tutarı; maaş tutarları toplamına göre hesaplanmaktadır.

Promosyon ödemesine ilişkin başvurularınızı;

  • Şubelerimiz,
  • İnternet Şubemiz,
  • Ziraat Mobil,
  • ATM'lerimiz,
  • SMS
  • Müşteri İletişim Merkezimiz aracılığı ile yapabilirsiniz."

Ziraat Bankası resmi internet sayfasında yer alan bu gelişmeler sonrası ise rakamların artacağı tarih de netleşmeye başladı.

O TARİHTE ARTIŞA GEÇECEK

Türkiye'de iktidar partisinin 2023 Cumhurbaşkanlığı seçimleri öncesi seçim ateşini yakacağı tarih olarak gündemde açıklanan 28 Ekim'de kamu bankalarından da yeni duyuruların gelmesi bekleniyor. Emeklilere ödenen düşük promosyon rakamlarının güncellenmesini talep eden emekliler bu süreçte 28 Ekim'i beklemeye başladı.

Promosyon ile ilgili tüm gelişmelerden anında haberdar olmak için Kamu Gündemi mobil uygulamasını ücretsiz olarak telefonunuza kurabilirsiniz.

TWİTTER TIKLA TAKİP ET.

ANDROİD İÇİN TIKLAYIN.

APPLE İÇİN TIKLAYIN.

SONRAKİ HABER