Zam beklenirken indirim müjdesi geldi! Benzin motorin ve LPG'ye indirim yapıldı: İşte illere göre yakıt fiyatları

Akaryakıt ve otogaz fiyatları hakkında flaş bir gelişme yaşandı. Bu doğrultuda benzin motorin ve LPG fiyatlarına puanlarla indirim yaptırılacak kampanya başladığı ifade edildi.

Zam beklenirken indirim müjdesi geldi! Benzin motorin ve LPG'ye indirim yapıldı

Akaryakıt hakkında yeni bir kampanya başlatıldı. Bu kampanya hakkında yapılan duyuruda 16 Mayıs - 30 Haziran 2023 tarihleri arasında Bankkart'ınız ile anlaşmalı akaryakıt istasyonlarında Bankkart POS'undan farklı günlerde ve tek seferde yapacağınız 250 TL ve üzeri dördüncü akaryakıt ya da otogaz harcamalarınıza 75 TL Bankkart Lira verileceği ifade edildi. Kazanılan bu puanlar ise bir sonraki yakıt alımında kuyllanılacak ve toplam tutardan 75 TL indirim yapılacağı ifade edildi.

AKARYAKIT VE OTOGAZA İNDİRİM

Kampanya 16 Mayıs - 30 Haziran 2023 tarihleri arasında geçerli olup, Bankkart Mobil ve bankkart.com.tr'den katılım sağlanması gerektiği belirtilerek Bankkart'ınız ile anlaşmalı akaryakıt istasyonlarında Bankkart POS'undan farklı günlerde ve tek seferde yapacağınız 250 TL ve üzeri dördüncü akaryakıt ya da otogaz harcamalarınıza 75 TL Bankkart Lira verileceği ifade edildi.

Kampanya müşteri bazındadır ve bir müşteri en fazla 75 TL Bankkart Lira kazanabileceği belirtilen duyuruda İşlemlerin Bankkart anlaşmalı üye işyerlerinde ve Bankkart POS'undan yapılması gerektiği aktarıldı.

KAMPANYA AYRINTILARI 

Aynı gün tek seferde yapacağınız 250 TL ve üzeri alışverişlerin yalnızca bir tanesi kampanyaya dahil olacaktır.

Bankkart, Bankkart Genç, Bankkart Başak, Bankkart Business sahibi müşteriler hem kredi kartı hem de banka kartı özelliği ile kampanyadan faydalanabilir. Bankkart Ücretsiz kartlar kampanyaya dahil değildir.
Kampanyaya katılım sadece asıl kart sahibi müşteriler tarafından yapılabilir.

Ek kartlar ile yapılan harcamalar asıl kart sahibi müşterinin harcamalarına dahil edilecektir.

Kazanılan Bankkart Liralar 5 Temmuz 2023 tarihinde yüklenecektir.

Bankkart Lira kullanılarak yapılan işlemler, iptal/iade işlemleri ve Bankkart ücretsiz ile yapılan işlemler kampanyaya dahil değildir.

Kampanya döneminde yapılan işlemlerin iade/iptal edilmesi durumunda verilen Bankkart Lira geri alınacaktır. Müşterinin Bankkart Kumbara'sında yeterli Bankkart Lira bulunmaması durumunda kalan tutar hesap özetine borç olarak yansıtılacaktır.

SONRAKİ HABER