Zam beklenirken indirim geldi! Akaryakıt ve otogaza okkalı indirim: İşte Ankara, İstanbul İzmir benzin motorin ve LPG fiyatları

Akaryakıt fiyatları hakkında çok önemli bir kampanya başlatıldı. Bu kampanya kapsamında akaryakıt ve otogaza puanlarla indirim yapıldı. Bununla beraber Ankara İstanbul İzmir'e yakıt fiyatları paylaşıldı.

Zam beklenirken indirim geldi! Akaryakıt ve otogaza okkalı indirim

Vakıfbank tarafından akaryakıt kampanyası duyuruldu. Bu kapsamda VakıfBank Worldcard ile 1-31 Mayıs 2023 tarihleri arasında akaryakıt sektöründe farklı günlerde ve tek seferde yapacağınız ilk 500 TL ve üzeri alışverişinizden sonraki her 500 TL ve üzeri alışverişe 50 TL, toplam 100 TL Worldpuan hediye edileceği belirtildi. Bu kapsamda kazanılan 100 TL puan ile bir sonraki yakıt alımında kullanılacak ve toplam tutardan 100 TL indirim yaptırılacak.

AKARYAKIT VE OTOGAZA İNDİRİM 

Kampanya hakkında yapılan duyuruda "Kampanya müşteri bazında geçerlidir. Ek kart ve sanal kart ile yapılan alışverişler kampanyaya dahildir. Bir müşteri kampanyadan en fazla 100 TL Worldpuan kazanabilir." ifadelerine yer verildi ve Kampanyaya BusinessCard’lar, Bankomat Kart’lar, nakit çekim ve yurt dışı işlemleri, mail order, iade, iptal ve puan kullanımı işlemleri dahil olmadığı bildirildi.

İşlem iptal/iade durumunda yüklenen puanlar geri alınacak olup, avans puan kullanımı kaynaklı geri alım yapılamadığı durumda ilgili tutar kadar kartınıza borç yansıtılacağı belirtilen Vakıfbank duyurusunda aynı gün tek seferde yapacağınız 500 TL ve üzeri alışverişlerin sadece bir tanesi kampanyaya dahil olacağı bildirildi.

KAMPANYA AYRINTILARI 

Kampanya hakkında yapılan duyuruda şu ifadelere yer verildi:

Kampanyaya sadece VakıfBank Mobil’de yer alan “Cepte Kazan” üzerinden ''Hemen Katıl'' tuşunu tıklayarak katılım sağlayabilirsiniz.

Kampanya katılımınızı 1-31 Mayıs 2023 tarihleri arasında, alışverişinizden önce veya sonra gerçekleştirebilirsiniz.

Kampanya kapsamında kazanılan Worldpuan'lar 7 Haziran 2023 tarihine kadar, bireysel ve kullanıma açık olan kredi kartınıza yüklenecek olup, bir gün sonra kullanılabilir olacaktır. Worldpuan’ların son kullanım tarihi 22 Haziran 2023 olacaktır. Kullanılmayan Worldpuan’lar 23 Haziran 2023 tarihinde geri alınacaktır.

Cepte Kazan "Durumunu Kontrol Et"-"Geçerli Harcamalar" ekranında kampanya dahilinde yapılan ilk işlemden sonraki geçerli işlemler gösterilmektedir.

Express Card sahipleri için kampanya katılım bedeli 4.99 TL'dir.

VakıfBank kampanyayı dilediği zaman durdurma ve/veya kampanya koşullarını değiştirme hakkına sahiptir.

İSTANBUL'DA BENZİN VE MOTORİN NE KADAR?

Benzin: 20,58 TL
Motorin: 19.34 TL
LPG (Otogaz): 10.50 TL

ANKARA'DA BENZİN VE MOTORİN KAÇ TL?

Benzin: 20.94 TL
Motorin: 19.74 TL
LPG (Otogaz): 10.65 TL

İZMİR'DE BENZİN VE MOTORİN FİYATLARI

Benzin: 20.93 TL
Motorin: 19.77 TL
LPG (Otogaz): 10.54 TL

SONRAKİ HABER