Yapı Kredi Bankası’ndan emekli promosyon kampanyası! 8 bin 500 TL’ye varan promosyon ödemesi!

2023 Mart ayı ile birlikte emekli vatandaşların gündeminde promosyon ödemeleri yer almaya devam ediyor. Bankalar arasındaki promosyon yarışı hız kesmeden devam ederken, Yapı Kredi Bankası da emekliler için 8 bin 500 TL’ye varan promosyon kampanyası başlattı.

Yapı Kredi Bankası’ndan emekli promosyon kampanyası! 8 bin 500 TL’ye varan promosyon ödemesi!

Promosyon kampanyaları kapsamında pek çok kamu ve özel bankalar promosyon ödemeleri sunarken, bankalar arasında da rekabet sürüyor. Emekli maaşını üç yıl boyunca aynı bankadan almak için taahhüt veren vatandaşlara ne kadar ödeme yapıldığı da emekliler tarafından sorgulanıyor.

Yapı Kredi Bankası emekli promosyon ödemeleri!
 

2023 Mart ayıyla birlikte emeklilerin gündeminde yer alan promosyon kampanyaları ile ilgili bankalardan yeni duyurular gelmeye devam ediyor. Konuyla ilgili Yapı Kredi Bankası’ndan da kampanya haberi geldi. Yapı Kredi Bankası’nın emekliler için sunduğu emekli promosyon ödemeleri maaş arttıkça yükseliyor. Bankanın yaptığı açıklamaya göre, maaşını üç yıl boyunca Yapı Kredi Bankası’ndan almak için taahhüt veren emeklilere 4 bin 500 TL’den başlayan promosyon ödemesi yapılıyor. Emeklilerin maaş tutarına göre promosyon ödemeleri de yükselmektedir. Peki, Yapı Kredi Bankası emekli promosyon tutarları ne kadar?

  • 3 bin 499 TL altında maaş alan vatandaşlara 4 bin 500 TL,
  • 3 bin 500 TL ile 7 bin 499 TL arasında maaş alan vatandaşlara 5 bin 250 TL,
  • 7 bin 500 TL ile 9.999 bin TL arasında maaş alan vatandaşlara, 6 bin 750 TL,
  • 10 bin TL üzerinde maaş alan vatandaşlara da 7 bin 500 TL nakit promosyon ödemesi yapılacağı duyuruldu.

Ayrıca Ek Ödül Taahhütnamesi’nin imzalanması sonrasındaki 60 gün içerisinde iki yeni fatura ödeme talimatı verilmesi durumunda maaş baremi bağımsız 250 TL ek nakit ödül ödenir. Bununla birlikte 3 Mart 2023 - 31 Mart 2023 tarihleri arasında ilk kez kredi kartı alan veya mevcut kart/kartları ile; kampanya başlangıç tarihinden 03.05.2023'e kadar toplam 500 TL harcama yapan müşteriler, ek 750 TL nakit promosyon almaya hak kazanacaklardır.

Yapı Kredi Bankası promosyon ödemesine nasıl başvuru yapılır?

Yapı Kredi Bankası’nın emekliler için sunduğu emekli promosyon kampanyasından yararlanmak isteyen vatandaşların, Yapı Kredi Bankası’nın resmi işlem kanalları üzerinden maaş taşıma işlemlerini ve promosyon başvurusu yapmalarına olanak sağlanmıştır. Bunun yanı sıra Yapı Kredi Bankası emekli promosyon kampanyası ile ilgili detaylı bilgi almak isteyen vatandaşlar, Yapı Kredi Bankası resmi internet sitesi üzerinden gerekli bilgilere erişim sağlayabilirler.

SONRAKİ HABER