Ve sonunda beklenen duyuru yapıldı! Tamamen ücretsiz, hediye edilecek: İsteyen herkes yararlanabilecek

Vatandaşlara çok önemli bir duyuru yapıldı. Yapılan duyuruda kampanyanın başladığı ve 30 Eylül'e kadar geçerli olduğu bildirildi. Bu kampanya ile beraber hediye edileceği ifade edildi.

Ve sonunda beklenen duyuru yapıldı! Tamamen ücretsiz, hediye edilecek

İstanbulkart Mobil uygulamasını henüz denememiş olan öğrenciler için harika bir fırsat var. İstanbul Büyükşehir Belediyesi, İstanbulkart Mobil’e ilk kez giriş yapan öğrencilere 10 geçiş hediye ediyor. Nasıl mı? Çok basit. İlk kez İstanbulkart Mobil’e giriş yaptığınızda, 10 geçiş yaptığınızda, kartınıza 1 geçiş tutarı kadar para iade ediliyor.

30 EYLÜL'E KADAR GEÇERLİ 

Yani, 7 lira 32 kuruşluk bir geçiş ücreti kartınıza geri yükleniyor. Bu kampanya ile hem İstanbulkart Mobil uygulamasının avantajlarını keşfedebilir hem de bütçenize katkı sağlayabilirsiniz. Ama acele edin, kampanya sadece 30 Eylül’e kadar geçerli. 

İstanbulkart Mobil’den QR ile yapılan 10 geçiş sonrası son geçiş kullanıcının dijital İstanbulkart’ına iade edileceği belirtilen duyurunun devamında bir kullanıcının kampanyaya en fazla 3 kere katılabileceği belirtilerek ödül tutarının ortalama olarak geçiş tutarı belirlendiği bildirildi.

ÖDÜL TUTARI

Kullanıcının 10. geçişi 7,32 TL üzerinde olmadığı sürece son geçiş tutarı ödül TL olarak yükleneceği ve geçiş tutarının 7,32 üzerinde olduğu durumda maksimum 7,32 TL iade edileceği belirtilen duyurunun devamında QR kodla geçiş özelliği Marmaray, otobüs, metrobüs, metro ve Şehir Hatları olmak üzere tüm toplu ulaşım geçerli ödeme noktalarında kullanılabileceği ifade edildi.

KAMPANYANIN AYRINTILARI

Ve sonunda beklenen duyuru yapıldı! Tamamen ücretsiz, hediye edilecek: İsteyen herkes yararlanabilecek

SONRAKİ HABER