Vakıfbank’tan müşterileri için yeni kampanyalar !

Vakıfbank yeni yatırımlar yapmak isteyen vatandaşlara her zaman destek olmaya devam ediyor. Vakıfbank yeni konur projelerini güncellemeye devam ediyor. Vatandaşların ilgisini çekmeye devam eden Vakıfbank, yaptığı konut kredisi projesine bi yenisini eklemeye hazırlanıyor.

Vakıfbank’tan müşterileri için yeni kampanyalar !

Vakıfbank’ın yeni paylaştığı detaylara göre 2 milyon TL’ye yakın konut kredisi almak isteyenlere özel fırsatlar sunulacak.

Konut kredisinden ayrıntılar

Kampanyanın adı SarıPanjur. 2 Milyon TL’ye yakın konut kredisi sağlayan Vakıfbank müşterilerine başvuru kolaylığında bulunuyor. İşte detaylar…

Basit Başvuru Süreci: Vatandaşlar, konut kredisi başvurularını tek bir SMS ile kolaylıkla gerçekleştirebilirler. Özel Faiz Oranları: Konut kredisi miktarına göre değişen faiz oranları belirlendi. 100,000 TL ile 500,000 TL arasındaki krediler için faiz oranı %3.59 olarak uygulanırken, 2 milyon TL ve üzeri kredilerde bu oran %3.89'a çıkarıldı. Uzun Vadeli Ödeme Seçenekleri: 120 ay vade seçeneği ile uzun vadeli ödeme fırsatı sunulmaktadır.

Konut kredisi faiz oranları ve geri ödeme planları
geçtiğimiz aylara kıyasla, Kasım ayında faiz oranları %3.79 seviyesinde seyretmektedir. Örneğin, 2 milyon TL tutarında bir kredi kullanan bir birey, 120 ay içinde 9 milyon TL'yi aşan bir geri ödeme yapılacağını sizler için açıklamış olduk.

Ev hayali olanlar için en güzel kampanya

Vakıfbank her zaman müşterilerini düşünerek yapmış olduğu kampanyalara bir yenisini daha ekledi. Vakıfbank 2 milyon TL’ye yalın verecek olduğu konut kredisi ile ev sahibi olmak isteyen vatandaşlar kolaylıkla ev sahibi olabilir. Ayrıca Vakıfbank’ın bu güzel konut kredisinde müşterilerine sağladığı diğer bir avantaj ise hızlı bir başvuru sürecinin olması. Vakıfbank’ın sağladığı konut kredisi kaçırılmayacak bir fırsat olarak gözüküyor. Ev almak isteyen, ev alma fikri hayallerini süsleyen vatandaşlarımız için kaçırılmayacak bir fırsat. Hızlı bir başvuru için Vakıfbank mobil uygulaması ile ilk adımınız atabilirsiniz.

SONRAKİ HABER