Vakıfbank'tan 250 TL ödeme! Katılmak için son 2 gün!

O Banka kartını kullanan kişilere müjdeli haber geldi. Kampanya kapsamında 250 TL ödeme yapılacak. Kampanyanın bitmesine ise sayılı günler kaldı. 250 TL ödeme ile ilgili detaylar işte sizlerle...

Vakıfbank'tan 250 TL ödeme! Katılmak için son 2 gün!

Bankaların kampanyaları hız kesmeden devam ederken bir kampanya haberi daha geldi. 24 Mart’a kadar sürecek olan bu kampanyadan yararlanmak için son 3 gün.

Vakıfbank’tan yeni kampanya haberi

 Vakıfbank yeni kampanyasını duyurdu. Kampanya kapsamında 1-24 Mart 2023 tarihleri arasında gıda market, kasap, manav ve şarküteri sektörlerinde Vakıfbank Worldcard ile yapılacak ilk 400 TL ve üzeri alışverişlerde 25 TL ve toplamda ise 250 TL worldpuan kazanılacak. Vakıfbank’tan yapılan açıklamaya göre kampanya müşteri bazında geçerli olduğu için kampanyaya ek kart ve sanal kart ile katılan bir müşteri, bu kampanyadan sadece 250 TL kazanabilir. Kampanyaya katılmak sağlamak için Bankada kayıtlı cep telefonu numaranız üzerinden “GIDA” yazıp bir boşluk bırakarak kredi kartınızın son altı hanesini de ekleyerek 6635’e SMS göndermeniz yeterli olacaktır. Ayrıca Vakıfbank Mobil üzerinden Cepte Kazan seçeneğini kullanarak söz konusu kampanyaya katılım sağlayabilirsiniz.

Vakıfbank 250 TL hediye kampanyası

 Vakıfbank’ın kampanya ile ilgili detayları ise şu şekilde; Online yapılan alışverişler de kampanyaya dahildir. Söz konusu kampanyaya BusinessCard, Bankomat Kart, nakit çekme, yurt dışı işlemleri, iptal, iade ve puan kullanımı dahil edilmemiştir. Kampanya doğrultusunda yapılan işlemlerin iade edilmesi durumunda yüklenen puanlar iade edilecek ve avans puanlar kullandıktan sonra tekrar alışveriş yapmamayı tercih ettiğiniz takdirde kartınızdan uygun tutar tahsil edilecektir. Kampanya süresi boyunca biriken Worldpuanlar, 28 Mart 2023 tarihine kadar kişisel aktif kredi kartınıza yüklenecek ve ertesi gün kullanabileceksiniz.

Worldpuan kullanımı için son gün ise 27 Nisan 2023 olarak belirlenmiştir. Kullanılmayan Worldpuan’lar 28 Nisan 2023 tarihinde geri alınacaktır. Ekspres Kart sahipleri için söz konusu kampanyaya giriş tutarı 4,99 TL olarak belirlenmiştir. Kampanya süresi boyunca yapılan ilk işlemden hemen sonra geçerli olan tüm işlemleri “Durumunuzu Kontrol Edin”-“Cari Harcamalar” sekmesinden takip edebilirsiniz.

SONRAKİ HABER