Vakıfbank kartı olanlar mutlaka başvursun! Son fırsat: 500 TL para iadesi yapılacak

Vakıfbank kartı olanlar mutlaka başvursun! Son fırsat: 500 TL para iadesi yapılacak
Vakıfbank, Nisan ayında özel bir kampanya başlattı ve bu kampanya kart sahiplerine büyük bir fırsat sunuyor. 18-30 Nisan tarihleri arasında geçerli olan bu kampanya, e-ticaret alışverişlerinde cazip bir Worldpuan hediyesi imkanı sağlıyor.

Vakıfbank kart sahipleri, belirlenen tarihler arasında seçili e-ticaret sitelerinden yapacakları 15.000 TL ve üzeri alışverişlerde 500 TL değerinde Worldpuan kazanacaklar. Bu avantajlı fırsattan yararlanmak için belirtilen tutarda alışveriş yapmadan önce kampanyaya başvuru yapılması gerekmektedir.

Katılım Koşulları ve Önemli Detaylar

Kampanyaya katılmak isteyenlerin dikkat etmesi gereken bazı koşullar bulunmaktadır. Yalnızca aynı satıcıdan aynı gün yapılan ilk alışverişler kampanyaya dahil edilecekken, fiziksel mağazalardan ve fiziki satış noktalarından yapılan alışverişler kampanyaya dahil olmayacaktır. Ancak, belirli internet siteleri ve mobil uygulamalar üzerinden yapılan alışverişler kampanya kapsamında değerlendirilecektir.

Başvuru Nasıl Yapılır?

Kampanyaya katılmak isteyen Vakıfbank kart sahipleri, cep telefonları üzerinden SMS göndererek ya da VakıfBank Mobil uygulamasından kolayca kayıt yaptırabilirler. Başvuruların belirtilen süre içerisinde yapılması gerekmektedir, aksi halde kampanyaya katılım geçersiz olacaktır.