Vakıfbank emekli promosyon kampanyası! Promosyon koşulları açıklandı!

Vakıfbank Bankasından emekli promosyon kampanyasına dair yeni bir koşul açıklandı. O koşulu yerine getiren vatandaşlar bu ödemeyi alabilecekler. İşte haberimizin devamında tüm detayları ile sizlerle…

Vakıfbank emekli promosyon kampanyası! Promosyon koşulları açıklandı!

Emekli maaş promosyonlarında yeni bir kampanya açıklandı. 5500 TL ve üzerinde emekli maaşı alan emekliler için açıklama yapıldı. Yapılan açıklama kapsamında e-devlet üzerinden giriş yaparak hemen paranızı alın. Peki gerekli olan koşullar neler? 

Vakıfbank Bankasından yeni kampanya

Milyonlarca emekli için yeni bir duyuru geldi. Bankalar tarafından emekli maaşını alan vatandaşları kendi bankalarına çekebilmeleri için emekli promosyon kampanyaları yayınlamaya başladı. Vakıfbank Bankasından emekli promosyon kampanyasına ait detaylar da paylaşıldı. Emekli maaş miktarlarına göre bankalar tarafından belirli oranlarda ödeme hesaplarına yapılacak. Acil nakit ihtiyacı olan emekli vatandaşlar için kampanyalara da yoğun ilgi paylaşıldı. 

7500 ve 10.000 TL (10.000 TL hariç olmak üzere) arasında emekli maaşı alan vatandaşlar için 3 yıl boyunca toplam 4500 TL ödeme hesaplarına yapılacak. Emekli maaşını Vakıfbank Bankasından almak isteyen vatandaşların Vakıfbank şubelerine müracaat edebilirler veya da Vakıfbank yurtiçi ATM cihazları, Vakıfbank mobil bankacılık uygulamasından e-devlet aracılığı ile yapabilecekler. 

Vakıfbank emekli promosyon miktarı ne kadar?

Vakıfbank Bankasından yeni emekli promosyon ödemesi fırsatı geldi. Ödemeler ise şu şekilde oldu;

3.500 TL  (3.500 TL hariç olmak üzere ) kadar olan emekli maaşına 3 yıl için toplam 3.000 TL promosyon ödemesi 
3.500 – 7.500TL (7.500 TL hariç) arasında olan emekli maaşlarına 3 yıl için toplam 3.500 TL promosyon 
7.500 – 10.000 TL (10.000 TL hariç) arasında emekli maaşı almakta olan vatandaşlar için 3 yıl için toplam 4.500 TL,
10.000 TL ve üzeri olan vatandaşlara ise 3 yıl için toplam 5.000 TL promosyon ödemesi yapılacak.
Emekli promosyon ödemelerini Vakıfbank bankasından alacak olan vatandaşların 3 yıl boyunca bu banka üzerinden maaşlarını alacaklarına dair taahhüt vermeleri gerekmektedir. 3 yıl içerisinde maaşlarınıza artış gelse dahi ilk promosyon ödemesi 3 yıl boyunca aynı oran üzerinden vatandaşın hesabına yatacaktır.

SONRAKİ HABER