Vakıfbank Ekim ayı emeklilere ödenen promosyon tutarı ne kadar, arttı mı?

Türkiye'de 12 milyonu aşkın emeklinin merakla araştırdığı konular arasında yer alan promosyon rakamları ile ilgili yeni gelişmeler duyurulmaya devam ediyor. Vakıfbank Ekim ayı emeklilere ödenen promosyon tutarı ne kadar, arttı mı?

Vakıfbank Ekim ayı emeklilere ödenen promosyon tutarı ne kadar, arttı mı?

Vakıfbank Ekim ayı emeklilere ödenen promosyon tutarı ne kadar, arttı mı? Türkiye'de 12 milyonu aşkın emeklinin merakla araştırdığı konular arasında yer alan promosyon rakamları ile ilgili yeni gelişmeler duyurulmaya devam ediyor. Buna göre ise Vakıfbank tarafından güncel emekli promosyon rakamları açıklanmaya hazırlanıyor. Türkiye'de kamu bankalarında promosyon rakamları sabit bir şekilde 750 TL'den devam ederken Ekim ayında ise güncel rakamlar araştırılmaya devam edildi. İşte detaylar ve daha fazlası kamugundemi.com adresinde yer alıyor.

Devlet bankaları Ekim ayı itibari ile yeni kredi, ek hesap ve promosyon gibi kampanyalarını duyurmaya devam ediyor. Bu doğrultuda Vakıfbank tarafından emeklilere ödenecek olan promosyon tutarlarında bir gelişme var mı yok mu araştırmaları sürüyor. İşte gündeme dair tüm sıcak gelişmeler ve daha fazlası haberimizin devamında yer alıyor.

ZİRAAT BANKASI GÜNCEL PROMOSYON RAKAMLARI İÇİN TIKLAYIN.

HALKBANKASI GÜNCEL PROMOSYON RAKAMLARI İÇİN TIKLAYIN.

VAKIFBANK EMEKLİ PROMOSYON ÖDEMELERİ

Vakıfbank tarafından SSK, Bağ-Kur ve Emekli Sandığı emeklileri için yapılacak olan promosyon ödemelerine ilişkin tüm detaylar aşağıda yer alıyor.

Vakıfbank tarafından yapılan açıklamada şu ifadelere yer verildi.

"Sosyal Güvenlik Kurumu ile Türkiye Vakıflar Bankası T.A.O. arasında imzalanan Protokol kapsamında sigortalı ve hak sahiplerine ilk bağlanan gelir/aylık ödemeleri ile emekli ikramiyelerinin ve Sosyal Güvenlik Kurumu kapsamında gelir/aylık alanlara promosyon ödemesi yapılmaya başlanmıştır.

Promosyon ödemesi için en yakın VakıfBank Şubesine müracaat edilebilir ayrıca VakıfBank yurtiçi Atm cihazları ve VakıfBank Mobil Bankacılık uygulaması aracılığıyla yapılabilir.

1 (bir) aya isabet eden emekli maaşı tutarı;

1.500.-TL’ye (1.500.-TL hariç) kadar olanlara 3 yıl için toplam 500.- TL,
1.500 - 2.500.-TL (2.500.-TL hariç) arasında olanlara 3 yıl için toplam 625.- TL,
2.500.-TL ve üzeri olanlara 3 yıl için toplam 750.- TL
3 (üç) yıllık süre için peşin ve nakdi olarak promosyon ödemesi yapılacaktır."

Türkiye Vakıflar Bankası tarafından yapılan bu açıklamalar doğrultusunda promosyon ödemeleri sabit bir şekilde devam ediyor.

RAKAMLAR BU AY SONU ARTACAK

Kamu bankaları promosyon ödemelerinde artışa bu ay sonu itibariyle gitmesi bekleniyor. 28 Ekim tarihi daha önce de gündeme gelirken bu süreçte kamu bankalarının tüm hazırlıkları tamamlayarak yeni promosyon anlaşmalarını açıklaması bekleniyor.

Promosyon ile ilgili tüm gelişmelerden anında haberdar olmak için Kamu Gündemi mobil uygulamasını ücretsiz olarak telefonunuza kurabilirsiniz.

TWİTTER TIKLA TAKİP ET.

ANDROİD İÇİN TIKLAYIN.

APPLE İÇİN TIKLAYIN.

SONRAKİ HABER