Vakıfbank 81 ilde yüzlerce daire satışa çıkardı! 2+1 3+1 daireler 150 bin TL'den satılacak

Vakıfbank tarafından 81 ilde yüzlerce daire satışa çıkardığını açıkladı. Banka tarafından birçok şehirde 2+1 ve 3+1 daireler satışa çıktı.

Vakıfbank 81 ilde yüzlerce daire satışa çıkardı! 2+1 3+1 daireler 150 bin TL'den satılacak

Vakıfbank 81 ilde yüzlerce daire satışa çıkardı! 2+1 3+1 daireler 150 bin TL'den satılacak - Vakıfbank tarafından 81 şehirde yüzlerce daire satışa çıkardığını açıkladı. Banka tarafından birçok şehirde 2+1 ve 3+1 daireler satışa çıktı. Ülke genelinde 2019 yılının Aralık ayı itibariyle başlayan ve 2020 Mart ayı itibariyle de korona virüs olumsuz etkileri sonrasında da inşaat sektöründe dikkat çekti. Maliyetler yükselirken yüksek enflasyonun getirmiş olduğu durumlarda vatandaşlar tarafından zorlu bir süreç doğuruyor. Vatandaşlar farklı yollardan ev satın almak adına arayışa girerken bu süreçte icralık satışlarda talep görmeye başladı.

İcradan eline geçen gayrimenkul yerleri mevzuat gereği belirli sürelerde elinden çıkarması gereken bankalarda bu süreçte pandemiden yana e-ihale yöntemi ile birlikte konutları satmaya başladı. Satış yapan bankalardan biri olan Vakıfbank, Kasım ayı satışlarını yapacağı gayrimenkul listelerini yayınladı. Bu liste üzerinde Vakıfbank tarafından satılacak olan birçok gayrimenkul yer aldı.

Vakıfbank, icra üzerinden satışa çıkarmış olduğu gayrimenkullerde ihale başlangıç bedeli belirliyor. Arsalar için de belirlenen bu bedeller vatandaşlar tarafından merak ediliyor.

Satışa çıkardığı icralık gayrimenkullerde ihale başlangıç bedelini ilk teklif olarak kabul eden Vakıfbank, aynı zamanda her gayrimenkul için belirli bir teminat da almaya başladı. İşte Vakıfbank Kasım ayı satış ihaleleri.

VAKIFBANK İCRADAN SATILIK EVLER

Vakıfbank 81 ilde yüzlerce daire satışa çıkardı! 2+1 3+1 daireler 150 bin TL'den satılacak

Vakıfbank birçok bölgede eş zamanlı olarak satış ihalelerini resmi olarak başlattı. Bu doğrultuda başlangıç bedelleri ihale üzerinde yer alırken vatandaşlar da internet sitesi üzerinden teklif verebiliyor. Resimde yer alan görsellerde Vakıfbank, Karaman'da tarla, Çanakkale'de konut imarlı arsa, Şırnak Cizre'de satılık komple bina ve Bitlis'de 2+1 satılık daire satışlarını başlattı.

Bankanın birçok bölgede de satışları devam ediyor. İşte bazı ilanlar:

Vakıfbank 81 ilde yüzlerce daire satışa çıkardı! 2+1 3+1 daireler 150 bin TL'den satılacak - Resim : 2

Vakıfbank 81 ilde yüzlerce daire satışa çıkardı! 2+1 3+1 daireler 150 bin TL'den satılacak - Resim : 3

Vakıfbank tarafından satışta yer alan bina, konut, arsa ve tarlalara teklif vermek için internete "Vakıfbank Gayrimenkul Satış" yazarak çıkan site üzerinden ilanları inceleyebilirsiniz.

SONRAKİ HABER