Vakıfbank 100 bin liraya dükkan satıyor! Kaçırılmayacak yatırım: Kira getirisi yüksek! Aylık 4.438 TL'ye alabilirsiniz

Vakıfbank tarafından çok önemli bir duyuru yapıldı. Yapılan duyuruda 28 metrekare bir dükkan satıldığı ve dükkana ilişkin ayrıntılar yer aldı.

Vakıfbank 100 bin liraya dükkan satıyor! Kaçırılmayacak yatırım: Kira getirisi yüksek

Vakıfbank, 28 metrekarelik bir dükkanı satışa çıkardı. Dükkanın değeri 100 bin lira olarak belirlenirken, alıcılar için sadece 5 bin lira teminat gerektiği ifade edildi. Dükkan, krediye uygun bir şekilde açık arttırma yöntemi ile satılacağı gibi 100 bin liraya dükkanı alırsanız 100 bin lira kredi kullanıldğında 36 ay vade ile aylık 4.438 TL ödeme yapacağınız ifade edildi. 

5 BİN LİRA TEMİNAT GEREKİYOR 

Bu fırsatı kaçırmak istemeyenler için Vakıfbank'ın resmi internet sitesinde ilan detayları yer aldığı belirtilerek ilan ihaleye katılmak isteyenler, ihale tarihinden en az bir gün önce Vakıfbank'ın hesabına 5 bin lira teminat yatırması gerektiği bildirildi.

Dükkanın satışına ilişkin şartname ve ekleri, aşağıda okuyucularımızla paylaşıyoruz. 

DEĞER KAZANABİLİR 

Vakıfbank, bu dükkan için uygun bir fiyat belirlediğini ve kredi imkanı sunduğunu belirtiyor. Bu sayede, küçük bir sermaye ile yatırım yapmak isteyenler için bu dükkanın iyi bir fırsat olduğunu ifade ederken dükkanın konumu, ticari potansiyeli ve gelecekte değer kazanma ihtimali de göz önünde bulundurulması gerektiği aktarıldı. 

Vakıfbank'ın bu dükkan için düzenlediği ihaleye katılmak isteyenlerin acele etmesi gerekiyor. Çünkü bu dükkan, hem uygun fiyatlı hem de krediye uygun olduğu için çok talep görebilir. Bu nedenle, ihaleye katılım şartlarını yerine getiren ve teminat yatıran herkesin ihale günü ve saatinde hazır bulunması önemlidir.

SATILIK İLANIN DETAYLARI

Söz konusu satılık dükkanın ayrıntıları ise Vakıfbank tarafından şöyle paylaşıldı:

Vakıfbank 100 bin liraya dükkan satıyor! Kaçırılmayacak yatırım: Kira getirisi yüksek! Aylık 4.438 TL'ye alabilirsiniz

Vakıfbank 100 bin liraya dükkan satıyor! Kaçırılmayacak yatırım: Kira getirisi yüksek! Aylık 4.438 TL'ye alabilirsiniz - Resim : 2

Vakıfbank 100 bin liraya dükkan satıyor! Kaçırılmayacak yatırım: Kira getirisi yüksek! Aylık 4.438 TL'ye alabilirsiniz - Resim : 3

SONRAKİ HABER