TOKİ'den alamadım diye üzülmeyin Halkbank 17.500 TL peşinat aylık 2.564 Lira taksitle çekilişsiz kurasız hemen teslim ev satıyor!

TOKİ 250 bin sosyal konut projesinde son başvuru tarihi dolarken başvuru yapamayan ya da kurada adı çıkmayanlara yeni fırsatı Halkbank sundu. Halk Bankası'ndan satılık gayrimenkuller için dev fırsatlar sunuldu Bankadan satılık müstakil ev fırsatı!

TOKİ'den alamadım diye üzülmeyin Halkbank 17.500 TL peşinat aylık 2.564 Lira taksitle ev satıyor!

Konut fiyatlarında yaşanan rekor yükselişi sona erdirmek ve ev fiyatlarını düşürmek için TOKİ tarafından yeni konut seferberliği başlatılmıştı. Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan tarafından yapılan duyuru ile Eylül ayı itibari ile başlayan 250 bin sosyal konut projesinde konut başvuruları 31 Ekim 2022 tarihi itibari ile sona ermişti. 

Gerek projede son başvuru tarihini kaçıranlar gerekse de yapılan TOKİ kura çekilişlerinde adı çıkmayan kişilere kira öder gibi ev sahibi olma fırsatını bu sefer Halkbank sundu. Halkbank'tan satılık gayrimenkuller piyasa fiyatının çok daha altına satılırken aynı zamanda peşin parası olmayanlara Halkbank konut kredisi desteğiyle 120 ay vadeli ev satışı yapılıyor. 

HALKBANK'TAN SATILIK GAYRİMENKULLER İÇİN YENİ İLANLAR YAYIMLANDI! 

TOKİ'den alamadım diye üzülmeyin Halkbank 17.500 TL peşinat aylık 2.564 Lira taksitle çekilişsiz kurasız hemen teslim ev satıyor!

Halk Bankası'ndan ev sahibi olmak isteyen kişilere yönelik olarak beklenen yeni bankadan satılık ev daire ilanları yayımlandı. 81 il genelinde çok sayıda şehirde satışa çıkartılan evler için piyasada yer alan emsallerinin çok daha altında satış fiyatları belirlenirken aynı zamanda Halkbank 120 ay taksitle ödeme imkanı sunuyor. 

Halkbank satılık konut fiyatları satışa sunulan konutun bulunduğu il, ilçe ve konuma göre belirlenirken yine konutun metrekaresi ve özellikleri de fiyatını belirleyen önemli kriterler arasında yer alıyor. Halk Bankası satılık konut fiyatları arasında Şırnak Cizre'de yer alan 148 m2 büyüklüğe sahip olan bahçeli müstakil evin satış fiyatı ise 175 bin TL olarak belirlenmiş durumda. 

17.500 TL PEŞİNAT AYLIK 2.564  TL TAKSİTLE EV SAHİBİ OLABİLİRSİNİZ! 

TOKİ'den alamadım diye üzülmeyin Halkbank 17.500 TL peşinat aylık 2.564 Lira taksitle çekilişsiz kurasız hemen teslim ev satıyor! - Resim : 3

Şu anda piyasanın en uygun faiz oranı ile konut kredisi veren bankaları arasında yer alan Halk Bankası kendisinin satışa sunmuş olduğu evler için yüzde 1,27 faiz oranı ile 120 ay taksitle konut kredisi desteği veriyor. Halkbank konut kredisi paketinde 120 aya kadar vadeli ev sahibi olma imkanı sunulurken yüzde 10 peşinat şartı bulunuyor. 

Bu nedenle 175 bin liraya satılan konutu almak için 17 bin 500 TL peşinat ödeyen kişiler kalan 157 bin 500 liralık bölüm için 120 ay vadeli konut kredisi paketinde aylık 2 bin 564 TL taksitle ev sahibi oluyor. Halkbank satılık konut ilanları bankanın resmi sitesi üzerinden yayımlanırken Halkbank Gayrimenkul Com TR adresi üzerinden satılık ev ilanlarına ulaşabilir, uygun bulduklarınız için teklif vererek satın alma imkanı elde edebilirsiniz.

SONRAKİ HABER