Telefonundan 4757'ye SMS gönderen alabilecek! Kartlarınıza karşılıksız 3.000 TL yatacak: 30 Haziran'a kadar alabilirsiniz

Banka tarafından çok önemli bir duyuru yapıldı. Yapılan duyuruda 3 bin lira hediye edileceği bildirildi. Kampanyanın 30 Haziran'a kadar süresi bulunuyor.

Telefonundan 4757'ye SMS gönderen alabilecek! Kartlarınıza karşılıksız 3.000 TL yatacak

Bankkart kredi kartı veya banka kartı özelliği ile Kappatur'da tek seferde yapılacak 10.000 TL-14.999 TL arasındaki peşin/taksitli alışverişinize 1.000 TL Bankkart Lira, 15.000 TL-29.999 TL arasındaki peşin/taksitli alışverişinize 1.500 TL Bankkart Lira, 30.000 TL ve üzeri peşin/taksitli alışverişinize 3.000 TL Bankkart Lira verileceği Ziraat Bankası tarafından duyuruldu. Ayrıca yapılan duyuruda Kampanya 20 Mayıs - 30 Haziran 2023 tarihleri arasında geçerli olduğu belirtilerek Kampanyaya Bankkart Mobil uygulamasından, bankkart.com.tr web sitesinden veya SMS ile katılım sağlanabileceği bildirildi.

3.000 TL HEDİYE EDİLİYOR

SMS ile kampanyaya katılmak için Bankamızda kayıtlı cep telefonunuzdan KAPPATUR yazıp 4757'ye SMS gönderilebileceği belirtilerek Kampanyadan yararlanabilmek için kampanyaya katılım sağlanması gerektiği kampanyaya katılım sağlamayan müşteriler kampanyadan yararlanamayacağı belirtilen duyurunun devamında kampanyadan Bankkart Lira kazanılabilmesi için alışverişlerin Bankkart POS cihazlarından yapılması gerektiği bildirildi.

Ziraat Banksı tarafından yapılan duyuruda Kazanılan Bankkart Liralar 8 Temmuz 2023 tarihinde yüklenecek olup, 23 Temmuz 2023 tarihine kadar anlaşmalı üye işyerlerinde kullanılabilir. Kullanılmayan Bankkart Liralar 24 Temmuz 2023 tarihinde geri alınacağı belirtilerek Kampanya müşteri bazındadır ve bir müşteri kampanyadan yalnızca bir kez ödül kazanabileceği vurgulandı.

KAMPANYANIN AYRINTILARI 

Kampanyanın ayrıntılarına ilişkin yapılan duyuruda şöyle denildi:

Kazanılabilecek ödül tutarı en fazla 3.000 TL Bankkart Lira'dır.

Uçak bileti alımları Bankkart Lira kampanyasına dahil değildir.

Kampanya yalnızca Kappatur Merkez Ofisi, 444 0 577 numaralı çağrı merkezinden ve www.kappatur.com web sitesinden online yapılacak rezervasyonlar için geçerlidir.

Ek kartlar ile yapılan harcamalar asıl kart sahibi müşterinin harcamalarına dahil edilecektir.

Kampanya Bireysel kartlar ve Bankkart Başak ile yapılan harcamalar için geçerlidir.

Ön provizyon işlemleri, Bankkart Business, Ücretsiz Bankkart ile yapılan işlemler ve Bankkart Lira kullanılarak yapılan işlemler kampanyaya dahil değildir.

Kampanyadan yararlanılan işlemin kampanya sonrasında iptal/iade edilmesi durumunda verilen Bankkart Liralar geri alınacaktır.

SONRAKİ HABER