Tam tamına 1 ay kaldı! Mutlaka başvurunuzu yapın: Banka kartınıza 3.000 TL yatacak

Banka tarafından başaltılan kampanyanın bitmesine 1 ay kaldı. Başvuru yapanlara 3 bin lira verileceği ifade edildi.

Tam tamına 1 ay kaldı! Mutlaka başvurunuzu yapın: Banka kartınıza 3.000 TL yatacak

Kampanya 20 Mayıs - 30 Haziran 2023 tarihleri arasında geçerli olduğu Ziraat Bankası tarafından duyuruldu. Ayrıca banka tarafından yapılan duyuruda "Bankkart kredi kartı veya banka kartı özelliği ile Kappatur'da tek seferde yapılacak 10.000 TL-14.999 TL arasındaki peşin/taksitli alışverişinize 1.000 TL Bankkart Lira, 15.000 TL-29.999 TL arasındaki peşin/taksitli alışverişinize 1.500 TL Bankkart Lira, 30.000 TL ve üzeri peşin/taksitli alışverişinize 3.000 TL Bankkart Lira verilecektir." ifadelerine yer verildi. Bununla beraber söz konusu kampanyaya başvuruların SMS ile yapılabileceği aktarıldı.

SMS İLE KATILIN

Kampanyaya Bankkart Mobil uygulamasından, bankkart.com.tr web sitesinden veya SMS ile katılım sağlanabileceği belirtilerek SMS ile kampanyaya katılmak için Bankamızda kayıtlı cep telefonunuzdan KAPPATUR yazıp 4757'ye SMS gönderilebileceği ifade edildi.

Kampanyadan Bankkart Lira kazanılabilmesi için alışverişlerin Bankkart POS cihazlarından yapılması gerektiği Kazanılan Bankkart Liralar 8 Temmuz 2023 tarihinde yüklenecek olup, 23 Temmuz 2023 tarihine kadar anlaşmalı üye işyerlerinde kullanılabilir. Kullanılmayan Bankkart Liralar 24 Temmuz 2023 tarihinde geri alınacağı belirtilen Ziraat Bankası duyurusunda Kampanyadan yararlanabilmek için kampanyaya katılım sağlanması gerektiği ve kampanyaya katılım sağlamayan müşteriler kampanyadan yararlanamayacağı bildirildi.

KAMPANYA AYRINTILARI 

Kampanya müşteri bazındadır ve bir müşteri kampanyadan yalnızca bir kez ödül kazanabilecektir.

Kazanılabilecek ödül tutarı en fazla 3.000 TL Bankkart Lira'dır.Uçak bileti alımları Bankkart Lira kampanyasına dahil değildir.

Kampanya yalnızca Kappatur Merkez Ofisi, 444 0 577 numaralı çağrı merkezinden ve www.kappatur.com web sitesinden online yapılacak rezervasyonlar için geçerlidir.

Ek kartlar ile yapılan harcamalar asıl kart sahibi müşterinin harcamalarına dahil edilecektir.

Kampanya Bireysel kartlar ve Bankkart Başak ile yapılan harcamalar için geçerlidir.

Ön provizyon işlemleri, Bankkart Business, Ücretsiz Bankkart ile yapılan işlemler ve Bankkart Lira kullanılarak yapılan işlemler kampanyaya dahil değildir.

Kampanyadan yararlanılan işlemin kampanya sonrasında iptal/iade edilmesi durumunda verilen Bankkart Liralar geri alınacaktır.

SONRAKİ HABER