T. C. Sonu 0,2,4,6,8 olanlar dikkat! Anında 10 bin lira banka hesaplarınıza yatacak: Kritik tarih 30 Eylül 2023

Banka tarafından çok önemli bir duyuru yapıldı. Yapılan duyuruda isteyene anında 10 bin lira nakit verilebileceği ve bu tutarın banka hesabına yatacağı ifade edildi.

T. C. Sonu 0,2,4,6,8 olanlar dikkat!  Anında 10 bin lira banka hesaplarınıza yatacak

Denizbank'tan müşterilerine müjdeli haber geldi. Banka, 30 Eylül'e kadar sürecek olan bir kampanya başlattığını duyururken kampanya kapsamında isteyen herkese anında 10 bin lira kredi imkanı sunulduğu bildirildi.

12 AY VADE İMKANI VAR 

Bununla beraber üstelik bu kredi 12 ay vade ile ve uygun faiz oranları ile geri ödenebildiği belirtilerek bu fırsattan yararlanmak isteyenler ise Denizbank mobil uygulamasını kullanarak kolayca başvuru yapabilecekleri aktarıldı. 

Ayrıca banka şubelerine giderek de başvuru işlemlerini tamamlayabilecekleri ifade edilerek bu kampanya ile Denizbank, müşterilerinin ihtiyaçlarını karşılamak için elinden geleni yaptığı kampanya açıklamasında belirtildi. Siz de bu avantajlı krediden faydalanmak için acele ederek ve Denizbank'ın sunduğu imkanlardan yararlanabileceğiniz bildirildi. 

30 EYLÜL'E KADAR GEÇERLİ 

Denizbank, 30 Eylül'e kadar sürecek olan bir kredi kampanyasını duyururken kampanya kapsamında, ihtiyaç kredisi kullanmak isteyen müşterilere anında 10 bin lira kredi verilebilecek. Kredi faiz oranı ise yüzde 3.71 olarak belirlendiği ifade edildi.

GERİ ÖDEME NE KADAR? 

Kredi kampanyasından yararlanmak isteyenler, 12 ay vade seçeneği ile aylık 1.117 lira taksit ödeyerek kredilerini geri ödeyebilecekleri aktarıldı. Denizbank, kampanya hakkında daha fazla bilgi almak isteyen müşterilerine internet sitesi, mobil uygulama veya şubeler üzerinden ulaşabileceklerini bildirdi.

SONRAKİ HABER