Sürücülere Pazar müjdesi! Akaryakıt ve otogaza indirim yapıldı: İşte illere göre benzin, motorin ve LPG fiyatları

Akaryakıt fiyatları hakkında Türkiye'nin önde gelen istasyon markalarından birinde dev kampanya başlatıldı ve akaryakıt ve otogaza indirim yapıldı.

Akaryakıt ve otogaza indirim yapıldı: İşte illere göre benzin, motorin ve LPG fiyatları

Petrol Ofisi tarafından çok önemli bir kampanya başlatıldı. Bu kampanya hakkında yapılan duyuruda farklı günlerde ve tek seferde yapacağınız 250 TL ve üzeri 4. akaryakıt veya otogaz harcamanıza, SMS ile kampanyaya katılarak 50 TL, Juzdan’dan kampanyaya katılarak 60 TL chip-para hediye edileceği bildirildi. Kazanılan bu puanlar bir sonraki yakıt alımında kullanılacak ve toplam tutardan 60 TL indirim yaptırılacak.

AKARYAKIT VE OTOGAZA İNDİRİM

Kampanya 16 Mayıs – 30 Haziran 2023 tarihleri arasında Axess üyesi Petrol Ofisi istasyonlarında geçerli olduğu belirtilen kampanya duyurusunda Kampanyadan faydalanmaya başlamak için ilk harcamadan önce asıl kart sahibinin; Juzdan Uygulamasından “Hemen Katıl”a tıklayarak veya Akbank’ta kayıtlı cep telefonu numarasından “PO “ yazıp 4566’ya SMS göndererek kayıt olması gerektiği ifade edildi.

Ayrıca yapılan duyurunun devamında Kampanya katılımı, Juzdan’dan yapılan katılımlarda profil alanındaki “Katıldığınız Kampanyalar” bölümünde yer almasından sonra, SMS ile yapılan katılımlarda ise belirtilen kısa mesajın Akbank sistemine ulaşmasından ve Akbank tarafından “kayıt oldunuz” bilgisinin verilmesinden sonra sağlanacağı belirtilerek Kazanılan chip-paralar anında karta yüklenecek ve yüklendiği andan 7 Temmuz 2023 tarihine kadar kullanılmayan chip-paralar sonrasında sadece akaryakıt sektöründeki Axess üye işyerlerinde akaryakıt ve otogaz alımlarında kullanılabileceği aktarıldı.

KAMPANYA AYRINTILARI

Aynı gün içerisinde yapılan 250 TL ve üzeri ilk harcama kampanyaya dahildir.

Kampanya kapsamında işlemlerin Axess üye işyeri Petrol Ofisi istasyonlarındaki Akbank Axess POS terminalinden yapılması gerekmektedir.

Kampanyadan Axess, Axess Business, Free, Wings, Wings Business, Akbank kart, Akbank kart Business, Axess KOBİ asıl ve bu kartlara bağlı ek kart sahipleri faydalanabilecektir.

Bank’O Card Axess kartları kampanyaya dahil değildir.

Tüzel müşteriler Juzdan uygulamasını kullanamadıkları için kampanyaya 4566’ya SMS göndererek katılabilir ve en fazla 50 TL chip-para kazanabilirler.

Tüzel müşterilerin tüm ticari kredi kartlarıyla kampanyaya dahil olabilmeleri için firma yetkilisinin banka sistemine kayıtlı cep telefonundan SMS ile kayıt olunması gerekmektedir

Şahıs şirketi sahipleri; bireysel ve ticari kartlarıyla Juzdan üzerinden kampanyaya katılabileceklerdir.

Kampanya müşteri bazındadır. Bir müşteri asıl ve ek kartları ile yapacağı harcamalardan kampanyaya Juzdan ile kayıt olması halinde bir defa ve en fazla 60 TL, SMS ile kayıt olması halinde ise en fazla 50 TL chip-para kazanabilecektir.

Chip-para kullanılarak yapılan akaryakıt/otogaz alımları kampanya kapsamında değildir. İptal edilen işlemlerde chip-para kazanımları da iptal edilecektir.Chip-para’nın kullanılmış olması halinde ekstreye ilgili tutar kadar borç yansıtılacaktır.

Kazanılan chip-paralar, mil puana dönüşmeyecektir.

Katılım için gönderilen SMS’ler; tüm operatörlerin kendi tarifeleri üzerinden ücretlendirilir. Juzdan veya SMS ile kayıt olmayan kart sahiplerinin harcamaları kampanya kapsamında değerlendirilmeyecektir.

Akbank T.A.Ş. ve Petrol Ofisi A.Ş kampanyayı durdurma ve kampanya şartlarında değişiklik yapma hakkını saklı tutar.

MOTORİN FİYATLARI

İstanbul 19,38 TL
Ankara 19,77 TL
İzmir 19,88 TL

BENZİN FİYATLARI

İstanbul 21,28 TL
Ankara 21,64 TL
İzmir 21,64 TL

LPG FİYATLARI

İstanbul 10.74 TL
Ankara 10.67 TL
İzmir 10.52 TL

SONRAKİ HABER