Sürücülere beklenen haber geldi! Benzin motorin ve LPG'ye indirim müjdesi: Deposunu fulleyecekler dikkat

Milyonlarca otomobil sahibine sevindiren haber verildi. Benzin motorin ve LPG için indirim kampanyası duyuruldu. Tüm araç sahiplerini ilgilendiren gelişme duyuruldu.

Sürücülere beklenen haber geldi! Benzin  motorin ve LPG'ye indirim müjdesi

Akaryakıt fiyatlarına peş peşe gelen zamların ardından sürücülere güzel haber verildi ve benzin ve motorin fiyatlarına yapılan zamların ardından indirim haberi de paylaşıldı. Banka tarafından paylaşılan kampanya ile katılanlara puan verileceği bildirildi. Bu puanlar ise bir sonraki yakıt alımında kullanılacak ve toplam tutardan indirim yaptırılacak. İş Bankası tarafından başlatılan bu kampanyanın 15 Şubat'a kadar devam edeceği bildirildi.

BENZİN MOTORİN VE LPG'YE İNDİRİM 

İş Bankası tarafından akaryakıt kampanyası başlatıldığı duyurularak tek seferde ve farklı günlerde gerçekleştirilecek 250 TL ve üzeri 4. akaryakıt ya da otogaz alışverişine, Maximum anlaşmalı Shell istasyonlarından yapılacak yakıt alışverişlerinde kullanılmak üzere 60 TL MaxiPuan verileceği paylaşıldı. Bu puanlar ile toplam tutardan indirim yaptırılacak.

22 ŞUBAT'TA YÜKLENECEK 

Kazanılan MaxiPuanlar yalnızca Maximum anlaşmalı Shell istasyonlarında görüntülenebilecek olup sadece yakıt alımında kullanılabileceği belirtilen duyurunun devamında MaxiPuanlarınız 22 Şubat 2023 tarihinde kartınıza yükleneceği aktarıldı.

SADECE 60 TL KAZANILABİLİR

Ayrıca İş Bankası tarafından yapılan duyuruda MaxiPuanların son kullanma tarihi 31 Mart 2023 (bu tarih dâhil) olduğu belirtilerek Maximiles’a yüklenen puanlar MaxiMil’e dönüştürülemeyecek ve Avans MaxiMil kapatmakta kullanılamayacağı bir müşterinin kampanyadan 1 kere yararlanabilir ve en fazla 60 TL MaxiPuan kazanabileceği bildirildi.

SONRAKİ HABER