Son dakika para iadesi yapılacak! Yarın 23:59'a kadar başvurunuzu yapın: Mutlaka para iadenizi alın

İstanbulkart sahibi vatandaşlar neredeyse her alanda kullanabildiği kartla ilgili başlatılan kampanyanın 31 Mayıs 23:59'da sona ereceği bildirildi.

Son dakika para iadesi yapılacak! Yarın 23:59'a kadar mutlaka başvurun

İstanbulkart sahibi vatandaşlar neredeyse her alanda kullanabildiği kartla ilgili başlatılan kampanyaları yakından takip ettiği belirtilerek İstanbulkart kampanyaları ve tüm katılım detayları tek tek açıklandığı ifade edildi. Konu hakkında yapılan duyuruda kampanyanın yarın 23:59'da sona ereceği ifade edildi.

PARA İADESİ YAPILACAK

İstanbulkart’a para iadesi yapılacak. İstanbulkart’ı olan kişilerin 31 Mayıs tarihine kadar katılım sağlayabileceği kampanya detayları paylaşıldı ve konu hakkıında yapılan duyurunun devamında İstanbulkart Mobil’den QR kod ile yapılacak ilk 2 geçişinin %30’u dijital karta iade edileceği ifade edildi. Ayrıca yapılan duyurunun devamında Kampanya başlangıç tarihi itibarıyla İstanbulkart Mobil’den daha önce hiç QR kodla geçiş yapmamış kullanıcıların ulaşımda yapacakları ilk 2 QR kod ile geçiş ücretlerinin %30’u dijital kartına nakit iade edileceği belirtilerek İade edilecek geçiş tutarı elektronik para olarak QR ödemesi yapılan dijital karta yükleneceği paylaşıldı.

Ulaşımda metrobüs ve Marmaray’da yapılacak iade tutarlar düşülerek hesaplandığı belirtilen duyurunun devamında Ücretsiz kart hariç tüm ulaşım araçlarında QR ile geçiş yapabildiği vurgulandı.

KAMPANYA AYRINTILARI 

Kampanyanın ayrıntıları hakkında yapılan duyurunun devamında şöyle denildi:

• Kazanılan ödülün nakit karşılığı talep edilemez.

• Kampanyadan faydalanabilmek için kampanyaya katılmadan önce İstanbulkart’ın kişiselleştirilmiş olması, açık rıza tercihlerinin açık olması ve en az bir ticari elektronik ileti izninin verilmiş olması gereklidir.

• Açık rıza ve ticari elektronik ileti izinleri İstanbulkart Mobil’den ya da https://bireysel.istanbulkart.istanbul adresinde profil sayfasından düzenlenebilir.

• Sistemsel gecikmelerden kaynaklı ödül TL yüklemelerinde oluşabilecek aksaklıklarda BELBİM AŞ müşteri memnuniyeti kapsamında TL ödül yüklemesini en kısa sürede gerçekleştirecektir.

• Ödüllendirme bilgisi İstanbulkart Mobil kullanıcılarına push bildirimi ya da SMS olarak yapılacaktır.

SONRAKİ HABER