Son dakika krediler açıldı! Başvurular Vakıfbank'a yapılacak: Araba almak isteyenler dikkat

Banka tarafından taşıt kredisi kampanyası duyuruldu. Vakıfbank tarafından yapılan duyuruda taşıt kredisi için başvuruların yapılabileceği bildirildi.

Son dakika krediler açıldı! Başvurular Vakıfbank'a yapılacak: Araba almak isteyenler dikkat

0 Km Taşıt Kredisi, yeni bir araç satın almak isteyenler için uygun bir finansman seçeneği sunan bir kredi türüdür. Bu kredi ile, satın alınacak aracın nihai fatura değeri üzerinden belirli bir oranda kredi kullanmak mümkündür. Kredi oranı, aracın fiyat aralığına göre değişmektedir. 

KREDİ AYRINTILARI

0 - 400.000 TL aralığında olan taşıtlar için, aracın değerinin azami %70’ine kadar kredi kullanılabilir. Örneğin, 300.000 TL değerinde bir araç için, en fazla 210.000 TL kredi alınabilir.

400.001 - 800.000 TL aralığında olan taşıtlar için, aracın değerinin azami %50’sine kadar kredi kullanılabilir. Örneğin, 600.000 TL değerinde bir araç için, en fazla 300.000 TL kredi alınabilir.

800.001 - 1.200.000 TL aralığında olan taşıtlar için, aracın değerinin azami %30’una kadar kredi kullanılabilir. Örneğin, 1.000.000 TL değerinde bir araç için, en fazla 300.000 TL kredi alınabilir.

1.200.001 - 2.000.000 TL aralığında olan taşıtlar için, aracın değerinin azami %20’sine kadar kredi kullanılabilir. Örneğin, 1.500.000 TL değerinde bir araç için, en fazla 300.000 TL kredi alınabilir.

0 Km Taşıt Kredisi’nin avantajlarından biri de düşük faiz oranlarıdır. Bu kredi ile, yıllık faiz oranı %10’un altındadır. Ayrıca, vade süresi de esnektir ve 12 aydan 60 aya kadar seçilebilir. Bu sayede, bütçenize uygun bir ödeme planı oluşturabilirsiniz.

GEREKLİ ŞARTLAR 

0 Km Taşıt Kredisi’nden yararlanmak için bazı şartlar vardır.

Kredi başvurusu yapacak kişinin Türkiye Cumhuriyeti vatandaşı olması ve 18 yaşından büyük olması gerekir.

Kredi başvurusu yapacak kişinin gelir belgesi sunması gerekir. Gelir belgesi olarak maaş bordrosu, vergi levhası veya emekli aylığı gibi belgeler kabul edilir.

Kredi başvurusu yapacak kişinin kredi notunun yeterli olması gerekir. Kredi notu, kişinin geçmişteki kredi ve ödeme performansına göre belirlenen bir puan sistemidir. Kredi notu ne kadar yüksekse, kredi alma ihtimali de o kadar yüksektir.

Kredi başvurusu yapacak kişinin satın alacağı aracı ipotek ettirmesi gerekir. İpotek, borcun ödenmemesi durumunda bankanın araca el koyma hakkıdır. Bu şekilde, banka kredi riskini azaltır.

BAŞVURU AYRINTILARI 

İnternet üzerinden başvuru yapmak: Bu yöntem ile, bankanın web sitesine girerek veya mobil uygulamasını indirerek online olarak başvuru yapabilirsiniz. Başvuru formunu doldurduktan sonra, kredi onayı için beklemeniz gerekir. Kredi onaylandığında, size bir SMS veya e-posta ile bilgi verilir. Daha sonra, size en yakın banka şubesine giderek, gerekli belgeleri teslim edebilir ve kredinizi kullanabilirsiniz.

Banka şubesine başvuru yapmak: Bu yöntem ile, size en yakın banka şubesine giderek, kredi başvurusu yapabilirsiniz. Banka görevlisi ile görüşerek, kredi detaylarını öğrenebilir ve gerekli belgeleri hazırlayabilirsiniz. Belgelerinizi teslim ettikten sonra, kredi onayı için beklemeniz gerekir. Kredi onaylandığında, kredinizi kullanabilirsiniz.

0 Km Taşıt Kredisi, yeni bir araç almak isteyenler için cazip bir fırsattır. Bu kredi ile, aracın fiyatına göre uygun bir oranda kredi alabilir ve düşük faiz oranları ve esnek vade seçenekleri ile ödeme yapabilirsiniz. Eğer siz de 0 Km Taşıt Kredisi’nden yararlanmak istiyorsanız, bankanın web sitesini ziyaret edebilir veya size en yakın banka şubesine başvurabilirsiniz.

YAPILAN DUYURU

Son dakika krediler açıldı! Başvurular Vakıfbank'a yapılacak: Araba almak isteyenler dikkat

SONRAKİ HABER