Son dakika altın fiyatlarında kritik gelişme! Gram altın 1.550 lira gelişmesi: Altın rekor kıracak

İslam Memiş altın fiyatları hakkında çok önemli açıklamalarda bulundu. Memiş açıklamalarında gram altının 1.550 lira seviyesine çıakcağını belirtti.

Son dakika altın fiyatlarında kritik gelişme! Gram altın 1.550 lira gelişmesi: Altın rekor kıracak

Altın fiyatlarının önümüzdeki günlerde ne olacağı merak konusu olduğu belirtilerek bir dönem rekor kıran gram altın şu an da hızlı olmasa da çok hızlı bir yükseliş olacağı ifade edildi. Altın fiyatları hakkında bomba rakamlar konuşulurken İslam Memiş çok önemli değerlendirmelerde bulundu. 

GRAM ALTIN 1.550 LİRA 

Piyasa Uzmanı İslam Memiş de altın fiyatları için önemli değerlendirmelerde bulundu ve gram altının rekor kıracağını ifade etti. Memiş açıklamalarında gram altının 1.550 lira seviyesinde olacağını "Yine serbest piyasalarda 1.237 lira seviyesinde kapanış yapan gram altın / TL fiyatında bu yıl için 1.450 devamında 1.550 rakamlarını bekliyor olacağım tahminim yine bu yönde." sözleri ile belirtti. 

İSLAM MEMİŞ'İN AÇIKLAMALARI 

Açıklamalarında "Muhtemelen Haziran sonrası dolar kuru da gram altına destek verebilir ve beklediğimiz 1.450 – 1.550 lira seviyesi gerçekleşebilir." ifadelerini kullanan İslam Memiş şöyle devam etti:

"Ons tarafında bir geri çekilme öngörüyorum. Kritik destek seviyelerimiz var. 1.960 dolar devamında 1.917 dolar seviyesi. Güçlü destek seviyesi olma olasılığı çok yüksek.

ACELECİ OLMAMAK GEREKİYOR

Gram altın tarafında tekrar kademeli olarak 1.220 – 1.250 lira seviyesinin altındaki rakamlar yaşanabilir. O yüzden çok da aceleci olmamak gerekiyor veya çok da üzülmemek gerekiyor alım için. Mutlaka önümüzdeki haftalarda bir fırsat vereceğini ben şahsen düşünüyorum.

Altın fiyatları kısa vadede bir geri çekilme ancak yaz aylarında tekrar yeni rekor tazeleyen bir fiyatlamayla karşımızda olabilir diye tahmin ediyorum."

SONRAKİ HABER