Son dakika acil nakit ihtiyacı olanlara müjde! Yüzde 0 faizli 15.000 TL veriliyor: Hemen bugün banka hesabınıza yatacak

Banka tarafından çok önemli bir fırsat sunuldu. Bu doğrultuda yüzde 0 faizli 15 bin lira verileceği bildirildi.

Son dakika acil nakit ihtiyacı olanlara müjde! Yüzde 0 faizli 15.000 TL veriliyor

Akbank, mobil uygulamasını indiren ve yeni Akbanklı olan müşterilerine özel bir kampanya sunuyor. 15.000 TL’ye varan %0 faizli Taksitli Avans imkanı ile Akbanklılar, ihtiyaçlarını kolayca karşılayabiliyor. Kampanyadan yararlanmak için yapılması gerekenler ve kampanyanın detayları paylaşıldı.

30 EYLÜL'DE SONA ERECEK 

Kampanyadan faydalanmak için 01-30 Eylül 2023 tarihleri arasında Akbank Mobil’i indirmek ve “Akbanklı olmak istiyorum” butonu üzerinden uzaktan Akbanklı olma sürecini ilk defa tamamlamak gerekiyor.
Kampanyadan faydalanabilmek için ayrıca ilk kez asıl Axess veya Wings karta başvurmak ve 25.10.2023 tarihine kadar başvurunun onaylanmasını sağlamak gerekiyor.

Başvurusu onaylanan Akbanklılar, taksitli avans limitleri doğrultusunda 31.10.2023 tarihine kadar %0 faizli Taksitli Avans kullanabiliyor.

LİMİT YENİDEN ARTAR

Taksitli Avans, kredi kartı limiti içinde kullanılabilecek bir nakit avans ürünüdür. Taksitli Avans kullanımı sonrasında kredi kartı limiti azalır ve ödeme yapıldıkça limit yeniden artar.

Taksitli Avans kullanımı için herhangi bir belge veya kefil gerekmez. Taksitli Avans kullanımı sonrasında kredi kartı ekstresinde ayrı bir satırda gösterilir.

Taksitli Avans kullanımında vade seçenekleri 3, 6, 9 ve 12 aydır. Taksit tutarı, kredi kartı asgari ödeme tutarına dahil edilir.

Akbank, mobil uygulaması ile müşterilerine hem kolay hem de avantajlı bir bankacılık deneyimi sunuyor.

Akbank Mobil’i indiren ve yeni Akbanklı olanlar, bu kampanya ile ihtiyaçlarını uygun koşullarda karşılayabilirler. Kampanya hakkında daha fazla bilgi için Akbank’ın resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

KAMPANYA AYRINTILARI

Son dakika acil nakit ihtiyacı olanlara müjde! Yüzde 0 faizli 15.000 TL veriliyor: Hemen bugün banka hesabınıza yatacak

SONRAKİ HABER