Son 3 gün kaldı! O bankanın gıda alışverişlerinde 150 TL indirim fırsatı için son gün 30 Kasım

Vakıfbank resmi internet sitesi üzerinden yayınlamış olduğu gıda alışverişlerinde 150 TL'ye varan Worldpuan hediye kampanyası için son 3 kaldı. Kampanyaya son katılım tarihi 30 Kasım tarihi olarak belirlenmişti.

Son 3 gün kaldı! O bankanın gıda alışverişlerinde 150 TL indirim fırsatı için son gün 30 Kasım

VakıfBank Worldcard ile yapılan gıda alışverişlerinde geçerli olan kampanyasını 1 Kasım tarihinde resmi internet sitesi üzerinden duyurmuştu.  Kampanya için son katılım tarihi ise 30 Kasım olarak belirlenmiştir. Bu tarihler arasında  gıda marketi, kasap, manav ve şarküteri sektörlerinde World üye işyerlerinden tek seferde yapacağınız ilk 250 TL ve üzeri alışverişinizden sonraki, her 250 TL ve üzeri alışverişe 15 TL, toplam 150 TL Worldpuan hediye edileceği banka tarafından duyurulmuştu. Kampanyanın bitmesine son 3 gün kaldı. Peki kampanya detayları neler?

KAMPANYA DETAYLARI

Vakıfbank internet sitesi üzerinden duyurmuş olduğu kampanyasının detayları ayrıntıları ile birlikte kampanya içeriğinde yayınlamıştır. İşte banka tarafından belirlenen kampanya şartları;

  • Kampanya müşteri bazında geçerlidir. Ek kart ve sanal kart ile yapılan alışverişler kampanyaya dahildir. Bir müşteri kampanyadan en fazla 150 TL Worldpuan kazanabilir.
  • Aynı gün aynı üye işyerinden tek seferde yapacağınız 250 TL ve üzeri alışverişlerin sadece bir tanesi kampanyaya dahil olacaktır.
  • Kampanyaya katılmak için yapmanız gerekenler ise banka tarafından şu şeklide anlatılmıştır; Bankamızda kayıtlı cep telefonu numaranızdan ''GIDA'' yazıp bir boşluk bırakarak kredi kartınızın son 6 hanesini 6635’e SMS gönderebilir veya VakıfBank Mobil’de yer alan ''Cepte Kazan” üzerinden katılım sağlayabilirsiniz.
  • Katılım için gönderilen kısa mesaj tüm operatörlerin kendi tarifeleri üzerinden 1 kısa mesaj olarak ücretlendirileceği banka tarafından bildirilmiştir.
  • Kampanyaya dahil olan ve dahil olmayan kartlar ise şu şeklide bildirilmiştir; Kampanyaya fiziki pos ve internet üzerinden yapılan alışverişler dahildir. Kampanyaya BusinessCard’lar, Bankomat Kart’lar, nakit çekim ve yurt dışı işlemleri, iptal, iade ve puan kullanımı işlemleri kampanyaya dahil değildir.
  • Kampanya kapsamında kazanılan Worldpuan'lar 6 Aralık 2022 tarihine kadar, bireysel ve kullanıma açık olan kredi kartınıza yüklenecek olup, bir gün sonra kullanılabilir olacaktır. Worldpuan’ların son kullanım tarihi 6 Ocak 2023 olacaktır.. Kullanılmayan Worldpuan’lar 7 Ocak 2023 tarihinde geri alınacaktır.
  • Alışverişlerin WORLD POS cihazlarından yapılması gerekmektedir.
  • Cepte Kazan "Durumunu Kontrol Et"-"Geçerli Harcamalar" ekranında kampanya dahilinde yapılan ilk işlemden sonraki geçerli işlemler gösterilmektedir.
  • Express Card sahipleri için kampanya katılım bedeli 4.99 TL'dir.
  • VakıfBank kampanyayı dilediği zaman durdurma ve/veya kampanya koşullarını değiştirme hakkına sahip olduğunu da kampanyaya katılım sağlayan banka müşterilerine hatırlatılmıştır.

Vakıfbank'ın internet sitesi üzerinden yayınlamış olduğu kampanya için son katılım tarihi 30 Kasım 2022 tarihi olarak açıklanmıştır. Bu tarihe kadar kampanya detayları kısmında belirtilen şartları sağlayan vatandaşlar kampanyadan yararlanabilecektir.

 

 

SONRAKİ HABER