Sigara fiyatlarına zam geldi! Sigara tiryakilerine kötü haber duyuruldu

Sigara fiyatlarına zam geldi! Sigara tiryakilerine kötü haber duyuruldu
Tekel Bayileri Yardımlaşma Derneği (TBYD) Başkanı Erol Dündar, sigara tiryakilerini derinden etkileyecek bir haberle açıklamalarda bulundu.

Esse sigara grubuna yapılan zam kararıyla ilgili olarak kamuoyunu bilgilendiren Dündar, sigara fiyatlarındaki güncel değişiklikleri duyurdu.

Esse Sigara Grubuna Zam Geldi!

Tekel Bayileri Yardımlaşma Derneği (TBYD) Başkanı Erol Dündar'ın açıklamasına göre, sigara piyasasında yeni bir zamlı liste belirlendi. Esse sigara grubuna yapılan zamla birlikte, tiryakilerin favori markası olan Esse'nin en düşük fiyatlı sigarası 57 liradan, en yüksek fiyatlı sigarası ise 67 liradan satışa sunulmaya başlandı.

Esse Sigara Fiyatları Güncellendi!

Dündar, konuyla ilgili olarak sosyal medya hesabından yapmış olduğu açıklamada, Esse sigara grubunun güncel fiyat listesini paylaştı. Bu gelişmeyle birlikte, sigara tiryakileri arasında yeni bir fiyatlandırma dalgası başladı.

Sigara Fiyatlarında Değişim Sürüyor!

TBYD Başkanı Erol Dündar'ın ifadelerine göre, sigara fiyatlarındaki bu son değişiklikle birlikte, tiryakilerin harcamalarında artış yaşanması bekleniyor. Esse sigara grubuna yapılan zamla birlikte, tiryakilerin bütçeleri üzerindeki baskılar daha da artacak gibi görünüyor.