Sıfır araba hayali kuran vatandaşlara müjde geldi! Halkbank 84 ay vadeli taşıt kredisi verecek!

Sıfır araba alacak olan vatandaşları sevindiren haber cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’dan geldi. Halkbank Bankasından alacağınız kredi size ilaç gibi gelecek.  

Sıfır araba hayali kuran vatandaşlara müjde geldi! Halkbank 84 ay vadeli taşıt kredisi verecek!

Adaba fiyatlarında artış yaşanırken cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan tarafından yeni bir açıklama geldi. Halkbank bankasına başvuru yapan ve şartları sağlayan vatandaşlar için kredi imkanı verilecek. Peki şartlar neler? İşte detaylarla beraber sizlerle… 

Halkbank’tan kredi imkanı

Araba almak isteyen ve kredi çekmek istene vatandaşlar için Halkbank’tan yeni bir kredi kampanyası geldi. Kamu bankalarından biri olan Halkbank tarafından verilecek olan krediyi İstanbul Ulaşım Sektörü Buluşmasında Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan tarafından açıklandı. Söz konusu olan kredi paketi Halkbank tarafından belirli koşulları yerine getiren vatandaşlar için 84 ay vade ile kredi sahibi olabilecekler.

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan düzenlenmiş olan törende yaptığı açıklamala ile şu ifadeleri dile getirdi; “ticari araçlar için erişimde kolaylığı sağlayacağız. Bugünden itibaren Halkbank ile 1.5 milyon TL’ye kadar hazine destek kredisi imkanı ile yanınızda olacağız. Gençlerimize de müjdeli haber kendi işlerini kurabilmelerine destek olmak için sigorta primlerini ödeyeceğiz. Önümüzde bulunan dönemler içerisinde sizlere daha nice müjdeler verebilmek için yolumuza devam edeceğiz. Öyle bir kazanacağız ki, hiçbir kimse kaybetmiş olmayacak.” ifadeleriyle 84 ay vade imkanı ile araç kredisi vereceğini duyurdu. 

Halkbank’tan taşıt kredisinin başvuru şartları 

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan tarafından yapılmış olan açıklama sonrasında Halkbank tarafından kredi paketlerini ilişkin detaylar paylaşıldı. Yapılan açıklama ise şu şekilde oldu; esnaf ve sanatkarlarımızın iş yeri ve taşıt alımlarına yönelik ihtiyaçlarını karşılayabilmeler için 1.500.000 TL ESKKK kefaleti veya da herhangi bir kefalet olmaksızın yatırım kredisi imkanı sağlanacak. 84 ay vade ile aylık veya üç aylık ödeme seçenekleri ile otomobil, kamyonet, kamyon, minibüs, midibüs, otobüs vs. 0 km araçlarda kullanılabilecek.  Krediler hakkında daha detaylı bilgi almak için ve tüm kredilere ulaşmak için 0 850 222 0 401 hatlı telefon numarası üzerinden detaylı bilgi alabilirsiniz. 

SONRAKİ HABER