Selçuk Geçer’den kaçırılmayacak dolar yorumu! Net tarih ve rakam verdi!

Ekonomist Selçuk Geçer’den yine dikkat çekici tahminler geldi. Yapmış olduğu açıklamalar ile gündem olan Geçer yatırımcılara yine yön verdi. İşte haberimizin devamında tüm detayları ile sizlerle..

Selçuk Geçer’den kaçırılmayacak dolar yorumu! Net tarih ve rakam verdi!

Yapmış olduğu isabetli tahminler ile yatırımcılara yön veren para piyasaları uzmanı Selçuk Geçer’den yeni açıklamalar geldi. Ünlü ekonomist Geçer dolar kuruna dair net tarih verdi. Peki dolar ne kadar olacak? Dolar almak için doğru zaman mı? Elinde dolar olanlar ne yapsın? İşte tüm detaylar...

Dolar kurunda meydana gelen dalgalanmalar ile birlikte uzman isimler tarafından açıklamalar gelmeye devam ediyor. Son zamanlarda hızlı bir şekilde dalgalanan dolar kuruna dair endişelenen yatırımcılara ünlü ekonomist Selçuk Geçer'den önemli açıklamalar geldi.

Para piyasaları uzmanı Selçuk Geçer seçimlerin yaklaşmasıyla birlikte dalgalanan dolar kuru değerlendirmesi yaptı. Merkez Bankası tarafından alınan 50 baz puanlık faiz indirimi ile birlikte hızlı bir şekilde dalgalanmaya devam eden dolar kuru yatırımcıların dikkatini çekti. Konuya dair uzman isimlerden kritik açıklamalar gelmeye devam ediyor.

YATIRIMCILARI YAKINDAN İLGİLENDİREN ÖNEMLİ DOLAR DEĞERLENDİRME

Selçuk Geçer yaptığı açıklamalar ile birlikte dolar kuruna dair net bir tarih verdi. İnsanların kafasında sürekli yer alan "Dolarda son durum ne?" sorusunu yanıtlayan Geçer, yatırımcıya seslendi. Açıklamaları ile birlikte dolar kuruna dair önemli detaylara yer verdi. Görüşlerini takipçileriyle paylaşan uzman isim isabetli tahminleriyle yatırımcılar tarafından yakın takibe alındı. Dolar TL kuru hakkında tahminlerini açıklayan uzman isim net tarih verdi.

DOLAR KURU HAKKINDA TARİH VE RAKAM VERDİ

Dolar yatırımcılarının yakından ve sıkı bir şekilde takip ettiği ünlü ekonomist Selçuk Geçer dolar / TL kuru hakkında yaptığı tahmin ile gündemdeki yerini aldı. Açıklamasında, 9 gün olarak işaret ettiği dolar kurunun, 3 - 5 TL aralığında bir artış göstereceğini ifade etti. Tahminlerine dayalı olarak en iyi senaryoda nelerin yaşanabileceğinden de bahsetti. Ünlü ekonomist, ABD'de meydana gelen enflasyon ile birlikte doların durdurulmaması halinde 35 liraya kadar yükselebileceğinin altını çizdi.

SONRAKİ HABER