QNB Mobil ile kredi kartı başvurularına cazip teklif! %0 Faizli Taksitli Avans fırsatı!

QNB Mobil, müşterilerine özel bir kampanya düzenliyor. 01 Ağustos 2023 ile 30 Eylül 2023 tarihleri arasında mobil uygulama üzerinden QNB'ye katılan müşteriler, CardFinans veya CardFinans Xtra bireysel kredi kartı başvurusu yaptıklarında avantajlı bir teklifle karşılaşacaklar.

QNB Mobil ile kredi kartı başvurularına cazip teklif! %0 Faizli Taksitli Avans fırsatı!

Bu kampanya kapsamında, müşterilere %0 faiz oranıyla kullanabilecekleri 10.000 TL tutarında, 6 ay vadeli taksitli avans imkanı sunulacak. Bu fırsattan yararlanmak isteyen müşteriler, Çağrı Merkezi üzerinden başvuruda bulunabilirler. Kampanya, 01 Ağustos 2023 tarihinden itibaren başlayacak ve 30 Eylül 2023 tarihine kadar geçerli olacaktır. Bu avantajlı teklifle, müşteriler hemen kazanmaya başlayabilirler.

 QNB Finansbank’tan yeni kampanya! %0 faizli taksitli avans!

QNB Finansbank, müşterilerine avantajlı bir kampanya sunuyor. Artık QNB Finansbank bireysel kredi kartı olmayanlar da bu fırsattan yararlanabilecek! CardFinans ya da CardFinans Xtra kredi kartı başvurusu yaparak, kampanyadan ilk kez faydalanabilirsiniz.

Kampanya detaylarına baktığımızda, %0 faizli Taksitli Avans imkanından sadece CardFinans ve CardFinans Xtra kredi kartı sahiplerinin faydalanabileceğini görüyoruz. Bu özel avantaj, yalnızca bu iki kredi kartı sahiplerine sunuluyor.

Kampanya kuralları

CardFinans Fix ve CardFinans GO kredi kartları bu kampanyaya dahil değildir. Kampanyadan yalnızca CardFinans ve CardFinans Xtra kredi kartı sahipleri yararlanabilir.

QNB Finansbank, müşterilerine sunduğu bu yeni kampanya ile finansal ihtiyaçlarınızı daha da kolaylaştırmayı hedefliyor. Kampanya detayları ve başvuru şartları için QNB Finansbank şubelerine veya resmi internet sitesine başvurabilirsiniz.

SONRAKİ HABER