QNB Finansbank emekli promosyon ödemelerini arttıracak mı?

Temmuz ayı ile birlikte artışa geçen promosyon ödemelerinde bankalardan ilk hareketler gelmeye başladı. QNB Finansbank promosyon rakamlarını yükseltirken rakamlar daha da yükselecek mi emeklilerin en merak ettiği konular arasında yerini aldı.QNB Finansbank emekli promosyon ödemelerini arttıracak mı?

QNB Finansbank emekli promosyon ödemelerini arttıracak mı?

QNB Finansbank emekli promosyon ödemelerini arttıracak mı? Temmuz ayı ile birlikte artışa geçen promosyon ödemelerinde bankalardan ilk hareketler gelmeye başladı. QNB Finansbank promosyon rakamlarını yükseltirken rakamlar daha da yükselecek mi emeklilerin en merak ettiği konular arasında yerini aldı. 14 milyon emekliyi ilgilendiren sıcak gelişmeler arasında yer alan promosyon ödemelerinde rakamlar Ekim ayı itibariyle yükselip yükselmeyeceği merak edilmekte. İşte detaylar ve daha fazlası ise kamugundemi.com adresinde yer alıyor.

QNB Finansbank emekli promosyon ödemelerini arttıracak mı?

MAAŞINI TAŞIYANLARA FİNANSBANK'TA ÖNCELİK

QNB Finansbank resmi internet sayfasında yer alan bilgilere göre maaşını taşıyacak emeklilere ödenecek rakamlar belli oldu:

  • 0 - 1499 TL arası maaş alana 4.650 TL
  • 1500 - 2499 TL arası maaş alana 5.800 TL
  • 2.500 TL üstü maaş alana 7.000 TL

ödeme yapılacağı resmen bildirildi.

  • "8.000 TL’ye varan promosyon imkanı!  Emekli maaş müşterilerimiz 7.000 TL ‘ye varan nakit promosyon kazanırken, Ayrıca emekli yakını öneren tüm müşterilerimiz de önerdiği müşteri başına 1.000 TL öner kazan nakit promosyonundan faydalanıyor.
  • Yurt içi diğer tüm banka ATM'lerinden ayda iki kere ücretsiz para çekme hakkı
  • Bireysel İnternet Şube ve QNB Mobil’den yapılacak EFT ve TL havale işlemlerinde işlem ücreti muafiyeti
    QNB Finansbank şubelerinde yapacağınız işlemlerde sıra önceliği"

QNB FİNANSBANK'A MAAŞ NASIL TAŞINIR?

Bünyesine milyonlarca emekliyi katmak isteyen QNB Finansbank bu süreçte maaşını taşıyanlar için rehber içeriğini yayınladı. İşte emekli olanlar için QNB Finansbank maaş nasıl taşınır tüm detaylı süreç ve fazlası..

"Qnb Finansbank müşterisi iseniz;Emekli maaş taşıma işlemi ve promosyon başvurusu için QNB Finansbank çağrı merkezi 0850 222 11 00 'ı arayıp cep telefonunuzdan dijital onay vererek işleminizi tamamlayabilirsiniz.
Şubeye gelmeden size en yakın QNB Finansbank Şubesi’ni arayarak emekli maaşınızı cep telefonunuzdan dijital onay vererek QNB Finansbank’a taşıyabilirsiniz.
QNB Finansbank İnternet şubesi aracılığıyla ya da PTT şubelerinden alacağınız e-devlet şifrenizle, www.turkiye.gov.tr adresine girerek sosyal güvenlik kurumu içerisinden bulunduğunuz kurumu seçerek banka değişikliğinizi yapabilirsiniz.
Qnb Finansbank müşterisi değilseniz; Sadece T.C. kimlik numaranızı gösteren kimliğinizle birlikte size en yakın QNB Finansbank Şubesine gelerek emekli maaşınızı hemen QNB Finansbank’a taşıyabilirsiniz.
QNB Finansbank İnternet şubesi aracılığıyla ya da PTT şubelerinden alacağınız e-devlet şifrenizle, www.turkiye.gov.tr adresine girerek sosyal güvenlik kurumu içerisinden bulunduğunuz kurumu seçerek banka değişikliğinizi yapabilirsiniz."

SONRAKİ HABER