Promosyon yarışında bu hamle her şeyi değiştirir! TEB için 8 bin TL iddiaları artmaya devam ediyor

Türkiye'de son günlerde hız kazanan promosyon yarışı kaldığı yerden devam ediyor. Buna göre ise bankaların hamleleri merakla takip edilirken geride kalan TEB bankasıyla ilgili gündeme flaş iddia düştü. Promosyon yarışında bu hamle her şeyi değiştirir! TEB için 8 bin TL iddiaları artmaya devam ediyor

Promosyon yarışında bu hamle her şeyi değiştirir! TEB için 8 bin TL iddiaları artmaya devam ediyor

Promosyon yarışında bu hamle her şeyi değiştirir! TEB için 8 bin TL iddiaları artmaya devam ediyor - Türkiye'de son günlerde hız kazanan promosyon yarışı kaldığı yerden devam ediyor. Buna göre ise bankaların hamleleri merakla takip edilirken geride kalan TEB bankasıyla ilgili gündeme flaş iddia düştü. Türkiye'de emekli promosyon ödemelerinde en yüksek tutarı ödeyen banka ING Bank 8 bin 250 TL ile liderliğini sürdürüyor.

KAMU GÜNDEMİ ÖZEL HABER | ING Bank'ı takip eden Akbank, QNB Finansbank ve Yapı Kredi'nin ardından işler daha da kızışmaya başladı. Buna göre ise bankacılık sektöründen gelen iddialara göre bir hamle de TEB bankasından gelecek. Kulislerde konuşulan iddialara göre TEB bankasının emekli promosyon ödemelerinde 8 bin TL'yi aşacağı konuşulurken emeklilerde ise bu hamle heyecan yarattı. ING Bank ek hizmetler ile birlikte bonus olarak 8 bin 250 TL'ye kadar promosyon ödemesi yaparken gelecek bu hamle her şeyi değiştirebilir.

TEB BANKASI 1 TEMMUZ'DA PROMOSYONLARI GÜNCELLEMİŞTİ

Türkiye Ekonomi Bankası (TEB) 1 Temmuz 2022 tarihinde yaptığı duyuru ile birlikte promosyon ödemelerinde artışa gitmişti. Buna göre ise banka 3 bin 500 TL seviyelerinde seyreden ek ödemeleri 5 bin 500 TL'ye kadar çıkarırken yeni gelecek hamle herkesi şaşırtacağa benziyor. Buna göre ise TEB bankası ile ilgili kulislerde konuşulan rakamlar 8 bin TL'nin üzerine çıkacağı yönünde. 

Bankacılık sektöründe yer alan kişiler tarafından kulis iddialarına göre TEB bankası yapacağı yeni duyuru ile birlikte promosyon ödemelerinde "yarışta bende varım" diyebilir. Son günlerde bankalardan üst üste gelen ataklar sonrasında promosyon ödemeleri 7 bin 500 TL'ye ulaşmıştı. Son olarak ING Bank'ın hamlesi herkesi şaşırtırken rakamlar 8 bin TL'nin üzerine kadar çıkmıştı.

TEB bankası güncel olarak şu an 2500 TL ve üzeri aylık alan vatandaşlara 5 bin 500 TL promosyon verirken gelecek bu hamle ile her şey değişeceğe benziyor. İşte TEB bankasının henüz güncellemeden önce ki güncel promosyon rakamları..

Promosyon yarışında bu hamle her şeyi değiştirir! TEB için 8 bin TL iddiaları artmaya devam ediyor

0 - 1499 TL'de 500 TL nakit promosyon, 3 bin 300 TL ek promosyon toplamda 3 bin 800 TL

1500 TL - 2499 TL'de 625 TL nakit promosyon, 3 bin 950 TL ek promosyon toplamda 4 bin 575 TL

2500 TL ve üzerinde 750 TL nakit promosyon, 4 bin 750 TL ek promosyon toplamda 5 bin 500 TL

NOT: TEB bankası promosyon rakamları ile ilgili bilgiler tamamen kulis iddiaları olup ilerleyen günlerde gelişmelere göre farklılık gösterebilir. Bankacılık sektöründe yer alan kaynaklardan gelen iddialar niteliğinde haber hazırlanmış olup gelişmeler geldiğinde ise haberdar etmeye devam edeceğiz. Bu haber kamugundemi.com özel haberi olup kaynak gösterilmeden alınması durumunda yasal yollara başvurulacaktır.

SONRAKİ HABER