Parası olan sakın vakit kaybetmesin! 5 litre ayçiçek yağında 65 TL indirim yapıldı: Yetişen alacak

Ayçiçek yağ fiyatları vatandaşlar tarafından araştırılıyor ve yağ fiyatlarındaki indirim de sorgulanıyor. Bu durumda bir markette bir indirim yapıldığında vatandaşlar oldukça ilgi gösteriyor.

Parası olan sakın vakit kaybetmesin! 5 litre ayçiçek yağında 65 TL indirim yapıldı: Yetişen alacak

Geçtiğimiz yıl ayçiçek yağı, zam furyasından en çok nasibini alan temel gıda ürünlerinden bir tanesi olduğu paylaşıldı. Bundan dolayı vatandaşlar marketlerdeki ayçiçek yap fiyatları araştırmaya başladı. Ayçiçek yağ fiyatlarında marketler tarafından bazı indirimler yapılıyor. Bu indirimler ise vatandaşlar tarafından sık sık sorgulanıyor yeni bir indirim yapıldığında ise anında dikkat çekiliyor.

135 LİRADAN SATIŞA ÇIKTI

Ayçiçek yağı fiyatlarında yaşanılan bu durum vatandaşı ekonomik açıdan zorlarken, o market Toprak Mahsulleri Ofisi 5 litre ayçiçek yağında büyük indirim düzenlediği duyuruldu ve indirim sonrasında birçok müşteri alışverişlerine başladı.

5 litre Toprak Mahsulleri Ofisi ayçiçek yağı PTT AVM'de 135 TL'ye düştüğü duyurularak piyasaya oranla oldukça düşük bir fiyattan satışa çıktığı belirtildi.

AYÇİÇEK YAĞINA 65 TL İNDİRİM 

Yeni yılda güzel bir indirim gerçekleştiren PTT AVM, 5 litre ayçiçek yağını 135 TL'den satışa çıkardı. Ayçiçek yağını uyguna satın almak için PTT AVM'yi ziyaret edebilirsiniz.

Bunun yanı sıra Yudum Ayçiçek yağı şu an 199,95 TL'ye satılıyor. Bu fiyata bakıldığında ise 5 litre ayçiçek yağı fiyatlarına 65 TL indirim yapılmış oldu. 

SONRAKİ HABER