Oturduğunuz yerden kredi almak çok kolay! Şubeye gitme, uygulamadan tıkla!

Birçok yeniliği yapan o banka yine güzel bir kampanya başlattı. Bu kampana sayesinde şubeye gitmeden oturduğunuz yerden kredinizi almanız mümkün olacak. Nasıl olur demeyin bu banka tüm olmazları olduruyor. Peki hangi banka sayesinde bu imkan sunulacak?

Oturduğunuz yerden kredi almak çok kolay! Şubeye gitme, uygulamadan tıkla!

Ziraat Bankası birçok konuda müşterileri için öncü olmaya devam ediyor. Şimdi de şubeye kadar gelmeden direkt olarak kredi imkanı sunuyor. Bu kredi imkanından faydalanmak ise oldukça kolay oluyor. Siz de şubeye gitmeden kredi alabileceğinizi biliyor muydunuz? İşte haberimizin devamında tüm detaylar sizlerle olacak…

Ziraat Bankası şubeye gitmeden kredi alınabileceğini açıkladı

Ziraat Bankası yeni kampanyasını müşterileriyle buluşturmak için açıkladı. Bu durumda kredi hakkında yapılan duyuruda ne kadar ödeme yapılacağı da belirtildi. Yapılan duyuruda "Dijital Kredi ürünümüze İnternet Şube veya Ziraat Mobil üzerinden hemen başvurun, krediniz şubeye gitmeden hesabınıza geçsin” İfadelerine yer verildi. Hatta İnternet Şube ve Ziraat Mobilden başvuru yapılabildiği belirtilerek 50.000 TL’ye kadar olan krediler için 36 aya kadar, 50.000 TL ve üzeri ile 100.000 TL arası krediler için 24 aya kadar ve 100.001 TL ve üzeri olan krediler için ise 12 aya kadar vade imkanı bulunduğu da açıklamalar arasında yer aldı. Siz de bu avantajlı kredi imkanından faydalanabilirsiniz. Hem de şubeye gitmenize de gerek olmadan halledilmektedir.

Kampanya detayları ise belli oldu

Ziraat Bankası’nın müşterileri için yapmış olduğu kredi kampanyasının detayları da belli oldu. Bu krediye sahip olmak isteyen kişiler için bu detaylar çok önemli olacak. Kredi kampanyasının ayrıntıları ise müşterilere açıklandı. Açıklamaya göre İnternet Şube ve Ziraat Mobilden başvuru yapılabilir ve de 50.000 TL’ye kadar olan krediler için 36 aya kadar, 50.000 TL ve üzeri ile 100.000 TL arası krediler için 24 aya kadar ve 100.000 TL ve üzeri olan krediler için ise 12 aya kadar vade imkân verilmektedir. Bu detayları da öğrendikten sonra krediden faydalanmak isteyen kişiler şubeye gitmeden işlemlerini kolaylıkla gerçekleştirebilir.

 

 

SONRAKİ HABER