Otomobili olanlara günün müjdesi verildi! LPG'ye okkalı indirim yapıldı: Bomba haber az önce geldi

Akaryakıt ve otogaz için çok önemli bir kampanya başlatıldı. Bu kampanya ile puanlar elde edilecek ve bu puanlarla beraber yakıt alımında indirim yaptırılacak.

Otomobili olanlara günün müjdesi verildi! LPG'ye okkalı indirim yapıldı: Bomba haber az önce geldi

LPG (sıvılaştırılmış petrol gazı) bugünden itibaren geçerli olmak üzere indirim yapıldığı belirtilerek PO tarafından bir duyuru yapıldı ve bu duyuruda kampanyaya katılanlara 660 TL puan verileceği ve bu puanlarla beraber bir sonraki yakıt alımında toplam tutardan puan tutarı kadar indirim yapılacak. Söz konusu kampanya hakkında yapılan duyuruda 05 Ağustos–20 Eylül 2023 tarihleri arasında mobil uygulamaya kaydolup yapacağınız yakıt alışverişlerinizde, tek seferde 165 TL’ye kadar, toplamda 660 TL’ye kadar anında hediye yakıt kazanılabileceği bildirildi. 

LPG'ye indirim yapılmasının olumlu etkilerinin yanında bazı olumsuzluklar da bulunuyor. Örneğin, LPG'ye indirim yapılması, benzin ve dizel gibi diğer yakıtlara olan talebi azaltabilir. Bu da rafinerilerin işletme maliyetlerini artırabilir. Ayrıca, LPG'ye indirim yapılması, elektrikli araçlara olan ilgiyi de azaltabilir. Bu da çevre dostu bir teknolojinin yaygınlaşmasını engelleyebilir.

PO'DAN DEV KAMPANYA 

Ancak PO tarafından başlatılan bu kampanya kapsamında indirim puanları benzin ve motorin için de kullanılabilir. 

KAMPANYA AYRINTILARI 

“660TL'ye varan hediye yakıt” kampanyasından faydalanmak için mobil uygulamaya yakıt alınacak plaka ile kaydolmak ya da kullanılan Positive Card’ı mobil uygulama üzerinden kaydetmek gerektiği belirtilen duyurunun devamında üyelik adımından sonra kampanya sayfasında size uygun kampanyayı seçip “Hemen Katıl” butonuna tıklayarak anında kazanmaya başlanabileceği ifade edildi.

Kampanya, kayıtlı Plaka ya da Positive Card ile, kampanyaya katılan Positive Card üyesi Petrol Ofisi istasyonlarından yapılacak olan yakıt alımlarında geçerli olduğu belirtilen duyurunun devamında kampanyadan bir müşteri kampanya süresince en fazla 4 kez faydalanabileceği 4 farklı alışverişten sonra kampanyadan bir daha faydalanılamayacağı ifade edildi.

AKARYAKIT VE OTOGAZA İNDİRİM

Kampanya kapsamında aynı gün içerisinde aynı istasyondan yapılacak ilk işlem kampanya kapsamında değerlendirildiği belirtilen duyurunun devamında Kampanya kapsamında tek seferde yapacağınız 600 TL ve üzeri yakıt alımınıza 30 TL kampanyasından en fazla 120 TL, 1500 TL ve üzeri yakıt alımınıza 75 TL kampanyasından en fazla 300 TL, 3200TL ve üzeri yakıt alımınıza 165 TL kampanyasından en fazla 660 TL kazanılabileceği aktarıldı.

Kazanılan 660 TL puan ise bir sonraki yakıt alımında kullanılacak ve toplam tutardan 660 TL indirim yaptırılacak. 

SONRAKİ HABER