O şehirlerde yaşayanlara son dakika duyurusu! 20 Eylül'e kadar mutlaka başvurunuzu yapın: İsteyen yararlanabilir

O şehirlerde yaşayanlara çok önemli bir duyuru yapıldı ve 20 Eylül'e kadar mutlaka yapılması gerektiği ifade edildi.

O şehirlerde yaşayanlara son dakika duyurusu! 20 Eylül'e kadar mutlaka başvurunuzu yapın

NEF Vakfı, deprem bölgesinde yaşayan ve eğitimine devam etmek isteyen öğrencilere destek olmak için burs programı başlattığını duyurdu ve bu program, deprem sonrası zorluklarla mücadele eden öğrencilere maddi ve manevi yardım sağlamayı amaçladığı ifade edildi. Burs programına başvurmak için herhangi bir başarı sıralaması şartı aranmıyor.

HANGİ İLLERDE GEÇERLİ? 

Kahramanmaraş, Gaziantep, Hatay, Kilis, Diyarbakır, Adana, Osmaniye, Urfa, Adıyaman, Malatya ve Elazığ’daki öğrencilere NEF Vakfı tarafından burs verileceği belirtilerek burs için başvuruların 20 Eylül'de sona ereceği ifade edildi.

20 EYLÜL'DE BİTİYOR 

KYK bursu ve başka kurum ya da kuruluştan burs almanın engel olmayacağı burs başvuruları için 10-20 Eylül tarihleri arasında www.nefvakfi.org adresinden online başvuru yapılabileceği belirtilerek her yıl devlet üniversitesi öğrencilerine verdiği bursa bu sene sadece depremden etkilenen 10 ildeki öğrencilerin başvuru yapabileceği 20 Eylül'de sona ereceği bildirildi.

FORMU DOLDURMAK GEREKİYOR

Nef Vakfı bu yıl sadece depremden etkilenen öğrencilere burs vereceği ifade edilerek başvuru tarihinin 10-20 Eylül olduğu Nef Vakfı, afetten etkilenmiş öğrencilere yönelik burs hedeflediği için başarı şartı aramayacağı bildirildi.

Burs programına başvurmak için NEF Vakfı'nın web sitesindeki formu doldurmak ve gerekli belgeleri yüklemek yeterli.

- Burs programının son başvuru tarihi 20 Eylül 2023'tür

SONRAKİ HABER