O şehirde yaşayanlara müjde duyuruldu! Çok büyük indirim yapıldı: 1 ay boyunca 1 TL'ye satılacak

belediye tarafından çok önemli bir çalışma başlatıldı ve bu çalışma ile fiyatlara çok önemli indirim yapıldığı ifade edildi.

O şehirde yaşayanlara müjde duyuruldu! Çok büyük indirim yapıldı: 1 ay boyunca 1 TL'ye satılacak

Mersin’in Tarsus ilçe Belediyesi tarafından çok önemli bir duyuru yapıldı. Yapılan duyuruda Ramazan ayı boyunca ekmek fiyatlarına indirim yapıldığı bildirildi. Ekmek fiyatları hakkında çok önemli bir duyuru yapıldı ve vatandaşlar bilgilendirildi. Mersin ilinin Tarsus ilçesinde Ramazan ayı boyunca ekmek fiyatları 1 TL olacağı ifade edildi.

EKMEK 1 TL OLDU

Tarsus Belediyesi tarafından Dar gelirli ve ihtiyaç sahibi vatandaşlara yönelik düzenli çalışmalar gerçekleştirildi. Belediye tarafından Ramazan ayı boyunca da bunu sürdüreceği belirtilerek artan maliyetlere rağmen, vatandaşın bütçesine katkı sunmak adına ilk zamanlardan itibaren ekmek satışını en uygun fiyatlarda tutulduğu bildirildi. Belediye tarafından Ramazan ayında halk ekmek fırınında 210 gram ekmeğin 1 TL'den satılacağı ifade edildi. 

BAŞKAN BOZDOĞAN AÇIKLAMA YAPTI 

Tarsus Belediye Başkanı Haluk Bozdoğan, Ramazan ayı boyunca her gün geliri olmayan ihtiyaç sahibi ailelere de askıda ekmek uygulaması ile ücretsiz ekmek dağıtılacağını vurguladı. Başkan Bozdoğan açıklamalarında el değmeden üretiminin gerçekleştirildiği ekmeğe farklı bir boyut kazandırdıklarını ifade etti ve şöyle devam etti:

"Artan maliyetlere rağmen biz her zaman halkımızın yanında olacağız. 11 ayın sultanı Ramazan’ın coşkulu, duygulu ve bereketli ortamına hijyenik ve cep dostu ekmek sunarak, iftar soflarına misafir olacağız"

SONRAKİ HABER