O bankanın müşterilerine duyuru yapıldı! 31 Ocak'a kadar başvuru yapın: 1.000 TL hediye edilecek

O banka müşterilerine duyuru yapıldı. Bu duyuruda kampanya ile müşterilere 1.000 TL hediye edileceği bildirildi. Söz konusu kampanyanın 31 Ocak'ta sona ereceği bildirildi.

O bankanın müşterilerine duyuru yapıldı! 31 Ocak'a kadar başvuru yapın: 1.000 TL hediye edilecek

Garanti Bankası tarafından müşterilerine özel açıklama yapıldı ve müşteriler için kampanya başlatıldığı bu kampanyanın 31 Ocak'ta sona ereceği aktarıldı. Şubeye gitmeden Garanti BBVA müşterisi olanların kampanyadan yararlanabileceği bildirildi. Yani bu kampanya için şubeye gitmeye gerek kalmıyor. Kampanya hakkında yapılan duyuruda şubeye gitmeye gerek kalmadan banka müşterisi olan ve kredi kartı başvurusu yapan kişiler kampanyaya katılım sağlayabileceği ve katılanlara 1000 TL harcamaya 1000 TL hediye edileceği ifade edildi.

1.000 TL HEDİYE EDİLECEK

2 – 31 Ocak tarihleri arasında Garanti BBVA dijital kanallarından temassız müşteri olma teknolojisiyle Garanti BBVA’lı olan* ve Bonus kredi kartı, Money Bonus kredi kartı başvuruları onaylanan kişiler, ilgili kartlarıyla 20 Şubat’a kadar yapacakları tek seferde 1000 TL ve üzeri ilk harcamaya 1000 TL bonus kazanacağı belirtilen duyurunun devamında kampanyadan yararlanmak için Bonus kredi kartı, Money Bonus kredi kartı başvurularının Garanti BBVA Mobil, bonus.com.tr, moneybonus.com.tr üzerinden yapılması gerektiği bildirildi.

Kampanyaya Garanti BBVA Bonus’lar, Money Bonus başvuruları dahil olduğu Bonus Flexi, Flexi, Ticari kartlar, Bonus Genç ve Paracard Bonus kampanyaya dahil olmadığı ifade edilerek kazanılan bonuslar 25 Şubat – 25 Mart 2023 tarihleri arasında kullanılabilir. Kazanılan bonuslar en çok kazanım sağladığınız kartınıza yükleneceği kullanılmayan bonusların ise 26 Mart'ta geri alınacağı bildirildi.

KAMPANYA AYRINTILARI 

Kampanyanın ayrıntıları hakkında banka tarafından yapılan duyuruda ise şöyle denildi:

Kampanya müşteri bazındadır ve bir müşteri kampanya bazında en fazla 1000 TL bonus kazanabilir.

Kampanyaya düzenli ödeme talimatı, otomatik ödemeler, bonus kullanımları dahil değildir.

Kampanyaya internetten yapılan harcamalar da dahildir.

Kampanya kapsamındaki internet sitelerinin cüzdanlarından yapılan harcamalar dahil değildir.

SONRAKİ HABER