O bankanın müşterilerine dev müjde! Anında 1.000 TL hediye edilecek: İşte tek yapmanız gereken

Garanti BBVA tarafından yapılan duyuruda kampanyaya katılanlara hediye edileceği ifade edildi. Bu kampanya ile beraber 1.000 TL hediye edileceği aktarıldı.

O bankanın müşterilerine dev müjde! Anında 1.000 TL hediye edilecek

Garanti BBVA, müşterilerine karşılıksız 1.000 TL hediye ettiğini duyurdu ve bu kampanya, Garanti BBVA’nın bireysel kredi kartı başvurusu yapan ve başvurusu onaylanan müşterilerine yönelik bir fırsat olduğu bildirildi.  Kampanyaya katılan müşteriler, 1.000 TL harcama yaparlarsa, 1.000 TL bonus kazanacaklar.

Bu kampanya, Garanti BBVA’nın müşterilerine sunduğu avantajlı hizmetlerden sadece biri. Garanti BBVA, müşterilerine çeşitli alanlarda uygun faiz oranları, kolay ödeme seçenekleri, geniş ürün yelpazesi ve kaliteli müşteri hizmetleri sunuyor. Garanti BBVA’nın bireysel kredi kartları da bu hizmetlerin bir parçası olduğu belirtilerek Garanti BBVA’nın bireysel kredi kartları, müşterilerin ihtiyaçlarına göre farklı özellikler ve avantajlar sunuyor.

30 EYLÜL'E KADAR GEÇERLİ: 1.000 TL HEDİYE EDİLECEK 

Kazanılan bonusların 27 Ekim – 27 Kasım 2023 tarihleri arasında kullanılabileceği belirtilerek 1-30 Eylül tarihleri arasında Garanti BBVA dijital kanallarından temassız müşteri olma teknolojisiyle Garanti BBVA’lı olan* ve Bonus kredi kartı, Money Bonus kredi kartı başvuruları onaylanan kişiler, ilgili kartlarıyla 20 Ekim’e kadar yapacakları tek seferde 1000 TL ve üzeri ilk harcamaya 1000 TL bonus kazanacağı ifade edildi.

EKSTRA BONUSLAR 

Örneğin, Garanti BBVA Bonus Card, müşterilere alışverişlerinde bonus kazandırıyor. Bonuslar, Garanti BBVA’nın anlaşmalı olduğu binlerce iş yerinde nakit olarak kullanılabiliyor. Ayrıca, Bonus Card sahipleri, Garanti BBVA’nın düzenlediği kampanyalara katılarak ekstra bonuslar da kazanabiliyorlar.

Garanti BBVA Flexi Card ise, müşterilere kendi kredi kartlarını tasarlama imkanı veriyor. Flexi Card sahipleri, kendi limitlerini, faiz oranlarını, taksit sayılarını ve bonus oranlarını belirleyebiliyorlar. Böylece, kendi bütçelerine ve alışkanlıklarına uygun bir kredi kartı kullanabiliyorlar.

AYRICALIKLAR DA KAZANILABİLİR

Garanti BBVA American Express Card ise, müşterilere uluslararası bir kredi kartı deneyimi sunuyor. American Express Card sahipleri, dünyanın dört bir yanındaki iş yerlerinde alışveriş yapabiliyorlar. Ayrıca, American Express Card sahipleri, seyahatlerde, restoranlarda, otellerde ve eğlence mekanlarında özel indirimler ve ayrıcalıklar elde ediyorlar.

Garanti BBVA’nın bireysel kredi kartları hakkında daha fazla bilgi almak için bankanın web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

SONRAKİ HABER