O bankadan borçlular için harika bir güzellik! Resmen hayat kurtarıyor

Garanti Bankası borçluların yüzünü güldürüyor. Borçlarınız uykularınızı kaçıyor ve kara kara ne yapacağınızı mı düşünüyorsunuz? İşte Garanti Bankası tam da sizin için düşük faizli kredi imkanı sunuyor. Garanti Bankası’nın borç kapatma kredisi ile ilgili detaylar haberimizin devamında..

O bankadan borçlular için harika bir güzellik! Resmen hayat kurtarıyor

Giderek artan fiyatların yanına yüklü borç taksitlerini de ekleyince hayat şartları daha da ağırlaşıyor. Garanti Bankası bu durumu hafifletmek için borçluların imdadına yetişiyor. Borç kapatma kredisi veren Garanti Bankası bu konuda düşük oranlarda faiz imkanıyla oldukça avantajlı seçenekler sunuyor. Ayrıca 36 ay vade imkanınız da mevcut. Böylece Garanti Bankası üzerinden 36 aya kadar vadeli, 100 bin TL’ye varan kredi fırsatıyla diğer bankalardaki kredinizi kapatabilirsiniz. Böylece bütün borçlarınız, düşük bir fiyattan, tek bir bankada toplanmış olur. Peki bu krediye sahip olmanın şartları nelerdir? Bu sorunun cevabını da bu başlık altında bulabilirsiniz.

Garanti Bankası borç ödeme kredisi

Seçim öncesi kampanya başlatan bankalardan biri de Garanti Bankası. Garanti Bankası da kredi verme koşullarını yenileyip çeşitli seçenekler sunarak yeni yıla müjdelerle girdi. Garanti Bankası taşıt, konut veya ihtiyaç kredisi gibi diğer bankalara olan borçlarınızı ödemenizi kolaylaştırıyor. Sunduğu düşük oranlı faiz imkanıyla borç yükünüz daha da katlanmadan sizi bu durumdan kurtarıyor. Böylece diğer bankalarda borcunuz nedeniyle işleyen faiz duruyor ve tüm borç düşük bir faiz oranıyla tek bankada toplanıyor. Tüm bu avantajlara sahip olmak isterseniz hemen Garanti Bankası ile iletişime geçebilirsiniz.

Garanti Bankası borç ödeme kredisi faizi

Garanti Bankası borç ödeme kredisi 1,89 gibi düşük bir faizden veriliyor. Bu konuyla ilgili merakınızı gidermek için banka örnek bir ödeme tablosu yayınladı. Bu tabloya göre 12 ay vadeli kredi almanız durumunda aylık olarak 9 bin 667 TL ödeme yapmanız gerekiyor. Eğer 36 ay vadeli kredi alacaksanız bu durumda 50 bin TL kredi için aylık olarak %2,54 faiz uygulanacaktır. Bu seçenekte ise aylık taksit miktarı 2 bin 350 TL olarak belirleniyor. Siz de Garanti Bankası farkıyla tüm bu avantajlara sahip olabilirsiniz.

 

 

SONRAKİ HABER