O bankadan 12 ay geri ödemeden 350 bin kredi almak mümkün! İşte detaylar!

O banka ile çalışıyorsanız olay niteliğindeki krediden faydalanma imkanına sahip olabilirsiniz. Bu miktardaki krediyi ise yine o banka sayesinde 12 ay geri ödemeyecek şekilde alabilirsiniz. Peki böyle bir kredi imkanından nasıl yararlanılır?

O bankadan 12 ay geri ödemeden 350 bin kredi almak mümkün! İşte detaylar!

Halkbank her zaman müşterilerinin yanında bir yol izlemeye devam ediyor. Çiftçinin, emekçinin, girişimcinin ve daha birçok alandaki kişilerin hakkını savunup onlar için gerekli destekleri de sağlamaktadır. Bu desteklerden faydalanmak isteyen kişilere ön ayak olmayı da iyi bilmektedir. Bu kez o büyük fırsat girişimciler için geldi. İşte girişimciyi destekleyen Halkbank’ın sunduğu imkanlar haberimizde sizlerle…

Halkbank girişimcilere özel kredi imkanı

Etrafınızda düzenli olarak bir işe girmek isteyip nakit problemi olduğu için giremeyen kişiler bulunmaktadır. Ya da bu kişinin direkt kendisi de olabilirsiniz. Hayalleriniz yarıda kalmasın bu girişim planlarınız suya düşmesin diye Halkbank sadece girişimcilere özel kredi kampanyası yayınladı. Bu girişimci kredisinin birçok olumlu yanı bulunuyor. Halkbank bu kredi imkanını genç girişimciler için sunduğundan dolayı oldukça düşük faiz alınmaktadır. Bunun yanında girişimcileri ilk yıl zorlamamak adına kredi taksitleri ilk bir yıl alınmamaktadır. Bu kredi imkanından faydalanmak isteyecek olan genç girişimcilerin Halkbank şubelerine gitmesi gerekmektedir. Şubede gerekli şartları taşıyan girişimciler için kredi oluşturulmaktadır.

Halkbank girişimci kredisi için gerekli şartlar

Halkbank’ın girişimcilere özel olarak hazırlanmış olan 350 bin TL değerindeki kredi imkanından faydalanmak isteyen girişimcilerin bazı önemli şartları taşıması gerekmektedir. Bu şartları taşıyan kişiler dışından kalan kişiler bu krediden faydalanamayacaktır. Yani Halkbank’ın internet sitesinde yer alan bilgilendirme mesajına göre, Genç Girişimci Kredisi ile üniversitelerin yüksekokul veya fakültelerinden mezun, mezun olduğu bölümle ilgili herhangi bir iş tecrübesi bulunmayan ve bu alanda kendi işini kurmak isteyen veya kendi işini kurmuş olan 35 yaşını aşmamış girişimcilere kredi verileceği kesin ve nettir. Siz de bu özellikleri taşıyan kişiler arasında yer alıyorsanız kredi imkanına başvurabilirsiniz. Başvurunuz incelendikten kısa bir süre içerisinde sizlere geri dönüş yapılacaktır.

SONRAKİ HABER