O banka mart ayı emekli promosyon tutarlarını açıkladı! 5 bin TL’ye kadar ödeme yapılıyor!

2023 Mart ayıyla birlikte emeklilerin gündeminde olan promosyon kampanyaları da hız kesmeden devam ediyor. Özel ve kamu bankaları arasında promosyon yarışı devam ederken, Halkbank’ta promosyon tutarlarını duyurdu.

O banka mart ayı emekli promosyon tutarlarını açıkladı! 5 bin TL’ye kadar ödeme yapılıyor!

Halkbank’ın resmi internet sitesinde paylaşılan emekli promosyon kampanyası ile ilgili detaylı bilgiler de açıklandı. Maaşını 3 yıl boyunca bankadan alacağına dair taahhüt veren müşterilerine promosyon ödemesi yapılıyor. Peki, Halkbank emekli promosyon tutarları ne kadar? İşte haberin tüm detayları…

Halkbank emekli promosyon kampanyası

Emeklilerin yakından takip ettiği promosyon kampanyaları ile ilgili yeni duyurular gelmeye devam ediyor. Özel ve kamu bankaları arasında devam eden promosyon yarışı kapsamında pek çok banka farklı tutarlarda promosyon ödemesi yapmaktadır. Emekli maaşını üç yıl boyunca aynı bankadan alacağına dair taahhüt veren emeklilere çeşitli tutarlarda promosyon ödemesi yapılmaktadır. Peki, Halkbank emekli promosyon kampanyasından nasıl yararlanabiliriz?

Halkbank emekli promosyon tutarları!

Halkbank resmi internet sitesi üzerinde yer alan bilgilere göre, emekli maaşını üç yıl boyunca Halkbank’tan alacağına dair taahhüt veren müşterilerine 3 bin TL’den başlayan ve 5 bin TL’ye kadar yükselen promosyon ödemesi yapılmaktadır. Emekli maaş tutarı arttıkça promosyon ödemeleri de artmaktadır. Halkbank emekli promosyon kampanyasından yararlanmak ve maaş taşıma işlemi yapmak için Halkbank’ın resmi işlem kanallarını kullanabilirsiniz.

3 bin 500 TL altında maaş alan vatandaşlara; 3 bin TL

3 bin 500 TL ile 7 bin 500 TL arasında maaş alan vatandaşlara; 3 bin 500 TL

7 bin 500 TL ile 10 bin TL arasında maaş alan vatandaşlara; 4 bin 500 TL

10 bin TL üzerinde maaş alan vatandaşlara 5 bin TL nakit promosyon ödemesi yapılacağı duyuruldu.

SONRAKİ HABER