O banka ile anlaşma sağlandı! Kişi başı 35 bin TL ödeme yapılacak!

O banka ile anlaşma sağlandı! Kişi başı 35 bin TL ödeme yapılacak!
Promosyon anlaşması biten veya yenileyen kurumlara ödenecek promosyon tutarları dudak uçuklattı. En son Finansbank ile anlaşma yapan kurum çalışanlarına kişi başına 35 bin TL promosyon ödemesi yapılacağı duyuruldu. Promosyon ödemeleri ile ilgili şartları işte sizlerle...

 Promosyon kampanyaları hız kesmeden devam ederken, Finansbank yine kesenin ağzını açtı. Çalışanlara en fazla avantaj sağlayan Finansbank 35 bin TL promosyon ödemesi ile birinci oldu. Peki söz konusu promosyon ödemesini alan kurum hangisi? 

Kişi başına 35 bin TL promosyon ödemesi yapılacak

 Promosyon anlaşması biten ya da anlaşmanın günümüz şartları ile yetersiz kaldığını bildiren kurumlara bankalara tarafından teklifler tek tek gelemeye devam ederken en yüksek teklif Finansbank’tan geldi. Finansbank dikkat çekici promosyon ödemesiyle İstanbul Üniversitesi Cerrahpaşa ile anlaşma imzaladı. Sunmuş olduğu büyük teklifiyle İstanbul Üniversitesi Cerrahpaşa ile anlaşma sağlayan Finansbank promosyon ödemesinde dikkatleri üzerine çekmeyi başardı. Finansbank 3 yıllık sözleşme doğrultusunda İstanbul Üniversitesi Cerrahpaşa personellerine kişi başı 35 bin TL ödeme yapacak.

İstanbul Üniversitesi Cerrahpaşa açıkladı

 İstanbul Üniversitesi Cerrahpaşa promosyon ödemesi ile ilgili kendi web sitesi üzerinden şu açıklamada bulundu;

“13 Mart 2023 tarihinde kamu ve özel bankaların katılımlarıyla gerçekleşen promosyon ödemesi için bankalar teklif sunuldu. 3 yıllık maaş promosyonu sözleşmesi doğrultusunda yapılan açık arttırmalı ile birlikte ihalede en yüksek teklifi sunan banka Finansbank oldu. Finansbank A.Ş. ile personelimize tek seferde 35.000 TL ödeme yapılacaktır. Ayrıca intörn doktorlara ise 3 yıl boyunca aylık 250 TL olacak şekilde maaş promosyon sözleşmesi de 16 Mart 2023 tarihinde imzalandı.

Maaş promosyon sözleşmesi doğrultusunda 35.000 TL’lik tutar 15 Nisan 2023 tarihinde ödenecek. Tüm personelimize hayırlı ve uğurlu olmasını dileriz.’’ diyerek promosyon ödemesi ile ilgili açıklamada bulundu.