O 3 bankadan dev kampanya! Müşterisi ol 20.500 TL hesabında

3 bankadan büyük bir ödeme duyurusu yapıldı. Müşterisi olduğunuz takdirde 20.500 TL hesabınızı arttırılacak. Akbank, Denizbank ve Ziraat Bankası müşterilerini bekliyor..

O 3 bankadan dev kampanya! Müşterisi ol 20.500 TL hesabında

Banka dahilinde müşterisi olan kişilere toplam 20.500 TL ödeme yapılması. 3 banka müşterilerine özel Bu imkanı sunuyor. İlk kez bankanın müşterisi olup ardından ise 20.500 TL almak mümkün.

Ekonomik zorluklara karşı büyük rahatlık 

Özellikle son zamanlarda artan fiyatlara karşı vatandaşlar büyük zorluklar ile karşı karşıya kalıyor. Buna karşı çözüm olarak vatandaşlar için 3 banka büyük bir müjde verdi 20.500 TL sunulurken aynı zamanda vatandaşlara kolay ödeme imkanı da tanınıyor. Vatandaşlar müşterisi olduğu bu üç banka üzerinden başvuru yapma hakkına sahip. Ancak tek aranan şart müşterisi olmasıdır.

Vatandaşlara kampanyalar dahil 20.500 TL’ye varan ödemeler yapılacak. Özellikle kış mevsiminde meydana gelen artan fiyatlara karşı insanların ihtiyaçları düşünülerek acil ihtiyaçlarına karşı bu ayrıcalık oluşturulmuş durumda.

Vatandaşlar mevcut sunulan krediyi kullanmak için öncelikle Kredi notuna bakarak işlemleri gerçekleştirmelidir. Kişiler için mevcut kredi notu değerlendirmesi gerçekleştirerek ardından ödeme işlemlerine sunulmaktadır. Kredi notu geçerli olan kişiler bu bankalardan ödeme alma hakkına sahip olacak.

3 banka için ihtiyaç kredisi başvurusu nasıl yapılıyor?

Akbank, Ziraat Bankası ve Denizbank tarafından gerçekleştirilen bu başvurular için kişilerin öncelikle müşteri olması şartı aranıyor. Bunun yanı sıra Akbank ihtiyaç kredisi başvurusu yapmak isteyen kişilerin Akbank direkt uygulamasını kullanması gerekecek. Uygulama üzerinden 36 ay vade ile ihtiyaç kredisi alma imkanı sağlanmakta. Gerekli işlemler gerçekleştirildikten sonra şubeye giderek kimliğinizlel birlikte kredinizi alma şansınız bulunacak.

Diğer banka seçeneği olan DenizBank müşterilerinin SMS ile kredi onayı alması mümkün. Bunun için kişilerin Kredim T.C ve doğum tarihini yazarak 32 80 numarasına mesaj atması gerek. Bir süre sonra dönüş yapıldığı takdirde bu kredi alma imkanı sunulmaktadır. Aynı zamanda vatandaşlar mobil uygulama üzerinden de krediyi alabilir.

Son banka olan Ziraat Bankası aynı zamanda kamu bankası olarak düşük faiz oranları sunuyor. Mevcut faiz oranları ile birlikte ödeme almak isteyen kişilerin Ziraat mobil uygulaması üzerinden başvuru yapma imkanı yer alıyor. Başvurular sonrasında ihtiyaç kredisi hesaba aktarılmakta ve kullanım sağlanmaktadır.

 

SONRAKİ HABER