Nakit sıkıntınıza anında çözüm bulabileceğiniz, düşük faizli kredi kampanyası duyurusu yapıldı!

Yükselen kredi faiz oranları sonrasında, nakit ihtiyacı olan fakat düşük faizli kredi arayışı içerisinde olan kişilere müjde Ziraat Bank’tan geldi. Banka üst limiti 100 bin TL olan düşük faizli kredi kampanyası duyurdu. Detaylar işte sizlerle..

Nakit sıkıntınıza anında çözüm bulabileceğiniz, düşük faizli kredi kampanyası duyurusu yapıldı!

Banka, 100 bin TL’lik ihtiyaç kredisi kampanyası kapsamında müşterilerine kaçırılmayacak fırsatlar sunarak, tüketicilerin ihtiyaçlarına göre en uygun kredi hizmeti sağlayacağını açıkladı. Peki Ziraat Banka’sı kredi kampanyası dahilinde ne kadar faiz oranı sunuyor? Kredi vade sayısı nedir? Kredi kampanyası dahilinde talep edilen şartlar neler?

Ziraat Bankasından kaçırılmayacak kampanya fırsatı!

Nakit sıkıntısı yaşayan kişilere, kaçırılmayacak fırsat sunan Ziraat Bankası, kampanya dahilinde birbirinden farklı avantajlar sunuyor. Müşteri portföyünü genişletme yönünde büyük adımlar atarak tüketicilerin dikkatini çekmeyi başaran banka, kredi başvuru işlemlerini banka şubelerinden ve internet bankacılığı şubeleri aracılığıyla başvurarak esnek ve hızlı bir hizmet sağlamaktadır. Ziraat Bankasının kredi avantajından yararlanmak isteyen kişiler, kredi politikaları gereği bazı şartları taşıması gerekmektedir

Kampanya şartları neler?

Ziraat Bankası kredi politikasında yer alan şartları taşıyan tüketiciler, Ziraat Bank şubeleri aracılığıyla ya da Ziraat Bank online bankacılık hizmeti üzerinden kredi başvurusu yaparak nakit ihtiyacına hızlı ve kolay çözüm fırsatı bulabilir. Bankanın sunmuş olduğu kredi avantajları ise şu şekilde yer alıyor;

Ø Kredi Tutarı: 100.000 TL

Ø Kredi faiz oranı: % 4, 14

Ø Kredi vade sayısı: 24 ay

Ø Aylık taksit tutarı: 7.518 TL 73 kuruş

Yukarıda yer alan vade seçeneği ile birlikte kredi faiz oranı dahilinde yer alan kredi kampanyasından yararlanarak kredi kullanmak isteyen Ziraat bank müşterilerinden talep edilen şartlar şu şekilde ise yer alıyor:

Ø Kredi kullanacak kişilerin 18 yaşını doldurmuş finansal olgunluğa erişmiş olması gerekmektedir.

Ø Başvuru işlemleri sırasında resmi kimlik belgesinin olması gerekmektedir.

Ø Kredi kullanacak kişilerin kredi notu kredi kullanmakta önem teşkil etmektedir.

Ziraat Bankasının kredi kampanyası ile ilgili daha kapsamlı bilgileri bankanın resmi web sitesi üzerinden ya da mobil bankacılık aracılığıyla ulaşım sağlanabilir.

SONRAKİ HABER