Mobilden veya internetten bugün başvurun! 36 ay vadeli anında 20 bin lira alacaksınız

Ziraata Bankası tarafından çok önemli bir kampanya başaltıldı ve mobilden başvuru yapanlara 20 bin lira verileceği ifade edildi.

Mobilden veya internetten bugün başvurun! 36 ay vadeli anında 20 bin lira alacaksınız

Kamu bankası Ziraat Bankası tarafından çok önemli bir kampanya başlatıldı. Bu kampanya ile mobilden veya internet şubesiden başvuru yapana ne kadar ihtiyacı varsa o kadar nakit kredi verileceği bildirildi.

KREDİ KAMPANYASI DUYURULDU 

Kredi hakkında yapılan duyuruda ne kadar ödeme yapılacğaı da belirtildi. Yapılan duyuruda "Dijital Kredi ürünümüze İnternet Şube veya Ziraat Mobil üzerinden hemen başvurun, krediniz şubeye gitmeden hesabınıza geçsin." denildi.

Ayrıca İnternet Şube ve Ziraat Mobilden başvuru yapılabildiği belirtilerek 50.000 TL’ye kadar olan krediler için 36 aya kadar, 50.001 TL ve üzeri ile 100.000 TL arası krediler için 24 aya kadar ve 100.001 TL ve üzeri olan krediler için ise 12 aya kadar vade imkanı bulunduğu ifade edildi.

KAMPANYA AYRINTILARI 

Kredi kampanyasının ayrıntıları ise şöyle paylaşıldı:

İnternet Şube ve Ziraat Mobilden başvuru yapılabilir,

50.000 TL’ye kadar olan krediler için 36 aya kadar, 50.001 TL ve üzeri ile 100.000 TL arası krediler için 24 aya kadar ve 100.001 TL ve üzeri olan krediler için ise 12 aya kadar vade imkânı bulunmaktadır.

Olumlu değerlendirilen krediler, İnternet Şube ve Ziraat Mobilden hesaba aktarılır.

HAYAT SİGORTASI SUNULUYOR

Bankamız, bireysel kredi kullanan müşterilerine Hayat Sigortası* ürünü sunmaktadır.

*Hayat Sigortası ürünleri Türkiye Hayat ve Emeklilik A.Ş. tarafından sunulmakta olup, Ziraat Bankası Şubeleri Türkiye Hayat ve Emeklilik A.Ş. acentesidir.

SONRAKİ HABER