Migros'ta büyük kampanya! Çay ve unda yüzde 42 indirim yaptı!

Günden güne artan fiyatlar karşısında Migros herkesin yüzünü güldürdü. Migros sanal market yoluyla indirim müjdesi vermeye devam ediyor. Özellikle temel gıdalarda Migros %42'ye varan indirimler yaptı. Migros’un birincil mutfak ihtiyaçları konusunda yaptığı indirim detayları haberimizin devamında..

Migros'ta büyük kampanya! Çay ve unda yüzde 42 indirim yaptı!

Migros indirimlerine devam ediyor. Migros sanal marketinden ilan ettiği indirim ile ürünleri, %42 gibi olağanüstü fiyatlardan sunuyor. Böylece Migros artan enflasyon karşısında vatandaşların yüzünü güldürmeye devam ediyor. Siz de merak içinde indirim takip edenlerdenseniz bu haberimiz yüzünüzü güldürecek. Yağ, çay ve un gibi bir evin mutfağında olmazsa olmaz temel gıdalar konusunda da günden güne zam gelirken Migros bu konuda yaptığı büyük indirimle yüzleri güldürüyor.

Çay ve unda büyük indirim

Fiyat artışlarının bütçeyi oldukça zorladığı bir gerçek. Bu artışlar karşısında herkes şikayetçi. Bu durum karşısında vatandaşlar çözümü her gün indirim kovalamakta buluyor. İndirim beklenen yerlerden biri de marketler. Migros bu konuda bekleyenlerin yüzünü güldürdü. Migros sanal marketi üzerinden uygulanacak, %42 gibi ciddi fiyat indirimleri yapıyor. Migros'un özellikle temel gıda maddeleri üzerinden yaptığı bu indirimler un, çay ve yağ gibi gıdalarında sunuluyor.

Migros tarafından sunulan indirimler

Sizin için Migros’un sunduğu indirimli fiyatları tek tek araştırdık. Migros’ta Lipton Dökme Çay 500 gram %42 İndirim uygulanarak 59,90 TL yerine 39,90 TL’den satışa sunuldu. Migros Un 2 kg 22,50 TL yerine 20,50 TL den satışta. Migros Un 1 kg ise %18 indirim yapıldı. 1 kg fiyatı 14,50 TL olan un 11,90 TL’ye indi. Yudum Ayçiçek Yağı 4 lt pet şişe ise %7 indirimle satışta. 149,50 olan Yudum Ayçiçek  %7 İndirim sonrası 139,50’den satılmaya başladı. Emek Ayçiçek Yağı 5 lt köşeli pet şişe ise 162,90'dan 154,90'a düştü. Migros’un duyurduğu indirim haberi sonrası fiyatlar ne kadar düştü diye merak edenler için tüm detayları burada topladık. Siz de bu indirimlerden faydalanmak isterseniz Migros Sanal Market üzerinden fiyatları inceleyebilir ve hemen alışveriş yapabilirsiniz.

Migros'ta büyük kampanya! Çay ve unda yüzde 42 indirim yaptı!

Migros'ta büyük kampanya! Çay ve unda yüzde 42 indirim yaptı! - Resim : 2

Migros'ta büyük kampanya! Çay ve unda yüzde 42 indirim yaptı! - Resim : 3

Migros'ta büyük kampanya! Çay ve unda yüzde 42 indirim yaptı! - Resim : 4

SONRAKİ HABER