Market alışverişlerinize Halkbank'tan 150 TL hediye!

Evinin market alışverişini yapacaklar dikkat! Market alışverişinizi yapmadan önce bu haberi mutlaka okuyun. Halkbank ailelerin market alışverişlerinde 150 TL kampanya yapacağını duyurdu. Mayıs ayına özel kampanya Halkbank’tan geldi…

Market alışverişlerinize Halkbank'tan 150 TL hediye!

Ülkemizde yaşanan ekonomik sebeplerden sonra vatandaşın dört gözle takip ettiği kampanyalardan biri de Halkbank’tan geldi. Halkbank duyurdu, 1-31 Mayıs tarihleri arasında market ve restoran harcamalarında geçerli olacak 150 TL’lik paraf para sizlerin olacak. 350 TL ve üzeri her ikinci harcamaya 30 TL toplamda ise tam 150 TL paraf para. Aile gelirinin çoğunun market ihtiyaçlarında ve restoranlarda tüketildiği aşikâr iken düşük bütçeli ailelere Halkbank’tan sevindirici haber… İşte haberin detayları.

Market alışverişinde Halkbank kampanyası

31 Mayıs 2023 tarihine kadar geçerli olacak 150 TL paraf para kampanyası Halk banklıları sevindirdi. Aile gelirlerinin çoğu market ihtiyaçlarına gidiyor. Özellikle çocuklu ailelerde çocuğun eti, sütü, yumurtası aman geri kalmasın abur cuburu derken maaş suyunu ay gelmeden çekiyor. E son dönemde süt, et ve gıdalarda artan fiyatlarda cabası.

İşin içinden çıkamayan dar gelirli ailelere güzel haber Halkbank’tan geldi. Halkbank 350 TL ve üzeri her ikinci, dördüncü, altıncı, sekizinci ve onuncu harcamaya 30’ar TL toplamda ise 150 TL paraf para vereceğini resmi web sitesi üzerinden duyurdu. Aynı gün aynı iş yerinden yapılacak alışverişlerin kampanya dahilinde olmayacağını kampanya detaylarında belirtti. Yine web sitesinde ‘’ Paraf ve Parafly dahil olup, Parafree, Business kartlar, ticari kartlar ve Halkcardlar, ParafPara kullanarak yapılan işlemler, iptal ve iade işlemleri kampanyaya dahil değildir.’’ Dedi.

Kampanya şartları ve detayları

Öncelikle kampanyaya katılmak isteyenlerin harcama yapmadan önce Paraf Mobil’den HEMEN KATIL butonuna tıklanması ya da MARKET yazıp 3404'e (KKTC için 3444'e) SMS göndermesi gerekmektedir. Kampanyaya katılım yapan müşterilerin bir kart ile kampanyaya katılım yaptığında müşterinin diğer tüm kartları da kampanyaya dahil olmaktadır. Ayrıca bir müşterinin asıl ve ek kartlarıyla birlikte bu kampanya dahilinde kazanabileceği en fazla net Paraf Para 150 TL olacaktır. Diğer şart ve koşullar için Halkbank web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

SONRAKİ HABER