Kart sahibi olanlar dikkat! Hediye verilecek: Süreyi geçirmeyin

Market alışverişi yapan vatandaşlara çok önemli bir duru yapıldı. Bu duyuruda kampanyaya katılanlara 300 lira hediye edileceği bildirildi.

Kart sahibi olanlar dikkat! Hediye verilecek: Süreyi geçirmeyin

Ziraat Bankası tarafından bir kampanya başltıldı ve katılanlara 300 lira puan hediye edileceği ifade edildi. Yapılan duyuruda Bankkart'a özel Metro Marketler'de farklı günlerde ve tek seferde yapılacak ilk 1.500 TL ve üzeri alışverişe 150 TL Bankkart Lira, ikinci 1.500 TL ve üzeri alışverişe 150 TL Bankkart Lira, toplamda 300 TL Bankkart Lira hediye edileceği ifade edildi.

29 MART'A KADAR BAŞVURUN 

Bankkart ile Metro Marketler'den farklı günlerde ve tek seferde yapılacak ilk 1.500 TL ve üzeri alışverişe 150 TL, ikinci 1.500 TL ve üzeri alışverişe 150 TL, toplamda 300 TL Bankkart Lira verileceği belirtileren Ziraat Bankası duyurusunda kampanyanın 29 Mart'a kadar geçerli olduğu ifade edildi.

Kampanyaya Bankkart Mobil, bankkart.com.tr ve SMS kanallarından katılım sağlanabildiği belirtilen duyurunun devamında Kampanyaya katılmak için Bankkart Mobil uygulamasından Kampanyaya Katıl butonu tıklanmalı veya METRO yazarak 4757'ye SMS gönderilmesi gerektiği ifade edildi. Ayrıca yapılan duyuruda SMS ile kampanyaya katılan kart sahiplerinin Bankamız sistemine kayıtlı ve asıl kartın bağlı olduğu cep telefonu numarasından SMS göndermesi gerektiği aktarıldı.

 

Kampanyaya Bankkart Lira kullanımları, tütün alışverişleri, çuval, karkas et ve kontör alışverişleri dahil değil olmadığı belirtilen duyuruda  kampanyaya katılım sağlamayan müşteriler Bankkart Lira kazanamayacakları ve  aynı gün içerisinde yapılacak 1.500 TL ve üzeri sadece ilk işlem kampanya kapsamında geçerli olacağı ifade edildi.

KAMPANYANIN AYRINTILARI 

Kampanyanın ayrıntılarına ilişkin yapılan duyuruda şu ifadelere yer verildi:

Kampanya müşteri bazındadır ve kampanya dönemi boyunca bir müşteri en fazla 300 TL Bankkart Lira kazanabilir.

Kampanya dahilinde kazanılan Bankkart Liralar 10 Nisan 2023 tarihinde yüklenecek olup, 31 Mayıs 2023 tarihine kadar yalnızca Metro Marketler'de kullanılabilecektir, kullanılmayan Bankkart Liralar 1 Haziran 2023 tarihinde geri alınacaktır.

HANGİ İŞLEMLER DAHİL?

Kampanyaya peşin ve gıda dışı taksitli işlemler dahildir.

Bankkart Lira kazanımı için işlemlerin Bankkart POS'undan yapılması gerekmektedir.

Ek kartlar ile yapılan harcamalar asıl kart sahibi müşterinin harcamalarına dahil edilecektir.

Kampanyadan yalnızca bireysel kart sahibi Bankkart müşterileri yararlanabilir.

Bankkart Başak, Bankkart Business ve Bankkart Ücretsiz kartlar kampanyaya dahil değildir.

Kampanya döneminde yapılan işlemlerin iade edilmesi durumunda kazanılan Bankkart Liralar geri alınacaktır.

Müşterinin Bankkart Kumbarasında yeterli Bankkart Lira bulunmaması durumunda kalan tutar hesap özetine borç yansıtılacaktır.

SONRAKİ HABER