Kamu bankasından ihtiyaç kredisi kampanyası: 125 bin TL’ye düşük faizli kredi verilecek

İhtiyaç kredisi çekmek isteyenler özellikle kamu bankalarının verdiği ihtiyaç kredilerini yakından takip ediyor. Ziraat Bankası ve Halkbank sonrasında şimdi de Vakıfbank harekete geçti. 125 bin TL'ye kadar düşük faizli ihtiyaç kredisi verileceği açıklandı. İşte detaylar

Kamu bankasından ihtiyaç kredisi kampanyası: 125 bin TL’ye düşük faizli kredi verilecek

Ne yazık ki son dönemlerde artış gösteren enflasyon ve beraberinde gelen hayat pahalılığı vatandaşların belini bükmüş durumda. Maaşlarına zam almalarına rağmen ay sonunu zor getiren vatandaşlar için bankalar ihtiyaç kredi kampanyalarını duyurmaya başladı.

SMS İLE BAŞVURU YAPILABİLECEK

Vakıfbank da resmi web sitesi üzerinden ihtiyaç kredisi kampanyasını açıkladı. Sadece SMS ile de kolay bir şekilde başvurulabilecek kredi de 125 bin TL’ye kadar düşük faiz uygulanabileceği belirtildi.

Banka tarafından yapılan açıklamada bütün ihtiyaçlar için 36 aya varan vade ve cazip faiz oranları ile paraya ihtiyacı olan vatandaşların yanında olacağını belirtti.

Kamu bankasından ihtiyaç kredisi kampanyası: 125 bin TL’ye düşük faizli kredi verilecek

ÖDEME KOLAYLIĞI

Banka sadece faiz oranlarında değil, aynı zamanda ödeme açısından da kolaylık sunacağını belirtti. Kredi ödemelerinin Aylık eşit taksitli, Artan taksitli, Azalan taksitli, 3 ay ödemesiz dönemli aylık eşit taksitli, 3 ayda bir eşit taksitli, Son taksit balon ödemeli, Değişken taksitli olarak geri ödenebileceği belirtildi.

125 BİN TL’YE KADAR KREDİ

Vakıfbank resmi web sitesinde aktarılan son habere göre 3 bin TL ile 125 bin TL arasında 36 ay vadeye kadar yüzde 1,57 oranından başlayan faiz oranı ile kredi verilecek. Bankanın açıklamasında ise, “Kredi kampanyasının aylık akdi faiz oranı %1,57’den başlamaktadır. Faiz oranı, kişinin KKB (Kredi Kayıt Bürosu) notuna ve Bankamızdan maaş alıp almama durumuna göre değişiklik gösterir” denildi.

ÖRNEK ÖDEME TABLOSU:

 Kamu bankasından ihtiyaç kredisi kampanyası: 125 bin TL’ye düşük faizli kredi verilecek - Resim : 2

SONRAKİ HABER