Kamu bankalarında hesabı olanlara müjde! Ay sonuna kadar başvurun: Hediye edilecek

Banka tarafından yapılan duyuruda katılanlara hediye edileceği ifade edildi. Söz konusu kampanyanın 31 Mayıs'a kadar devam edeceği aktarıldı.

Kamu bankalarında hesabı olanlara müjde! Ay sonuna kadar başvurun: Hediye edilecek

Vakıfbank tarafından çok önemli bir duyuru yapıldı. Yapılan duyuruda VakıfBank Troy Worldcard ile 1-31 Mayıs 2023 tarihleri arasında yapacağınız toplam 3.000 TL alışverişe 200 TL indirim hediye edileceği bildirildi. Yapılan duyuruda Kampanya müşteri bazında geçerlidir. Ek kart ve sanal kart ile yapılan alışverişler kampanyaya dahil olduğu aktarıldı.

HEDİYE EDİLİYOR

BusinessCard'lar, Bankomat Kart'lar, nakit çekim, iade, iptal ve puan kullanımı, yurt dışı işlemleri, para transfer işlemleri, düzenli fatura ödeme talimatları, anlık fatura ödemeleri ve Cep TL yüklemeleri kampanyaya dahil olmadığı belirtilerek Kampanyaya web site ya da mobil uygulama üzerinden yapacağınız cüzdan ödemeleri dahil olmadığı ifade edildi.

Vakıfbank tarafından yapılan duyuruda Kampanyaya sadece VakıfBank Mobil’de yer alan “Cepte Kazan” üzerinden ''Hemen Katıl'' tuşunu tıklayarak katılım sağlanabileceği belirtilerek Kampanya katılımınızı 1-31 Mayıs 2023 tarihleri arasında, alışverişinizden önce veya sonra gerçekleştirileceği bildirildi.

KAMPANYANIN AYRINTILARI

Bir müşteri kampanyadan en fazla 200 TL indirim kazanabilir.

Kampanya kapsamında kazanılan indirimler 9 Haziran 2023 tarihine kadar, katılım sağlayan müşterilerimizin kullanıma açık bireysel kredi kartına yüklenecektir.

Kampanya tüm üye işyerlerinde geçerlidir.

Kampanya koşullarını sağlayan müşterilerimize indirim verilecektir.

VakıfBank kampanyayı dilediği zaman durdurma ve/veya kampanya koşullarını değiştirme hakkına sahiptir

SONRAKİ HABER