İstanbul'da yaşayanlara son dakika duyurusu! Beklenen haber sonunda geldi: İsteyen herkes yararlanabilir

İstanbul'da yaşayanlara çok önemli bir duyuru yapıldı. Yapılan duyuruda kampanyaya katılanlara iade edileceği bildirildi.

İstanbul'da yaşayanlara son dakika duyurusu! Beklenen haber sonunda geldi

İstanbulkart, İstanbul’da toplu taşıma araçlarını kullanmak için gerekli olan elektronik bilet sistemidir. İstanbulkart ile otobüs, metro, tramvay, metrobüs, vapur, Marmaray, teleferik gibi birçok ulaşım seçeneğinden yararlanabilirsiniz. İstanbulkart ile hem zamandan hem de paradan tasarruf edebilirsiniz.

30 EYLÜL'DE BİTECEK

İstanbulkart ile ilgili kampanya düzenlendi ve kampanya kapsamında, kartlara 1 geçiş tutarı iade edilecek. Kampanyaya katılım sağlamak isteyenler için detaylar tek tek açıklandı. İstanbulkart kampanyası duyurusuna göre, öğrenci İstanbulkartlılara özel QR kodla 10 Geç 9 Öde kampanyası başlatıldı. Kampanyanın geçerlilik süresi ise 30 Eylül olarak duyuruldu. Bir kullanıcı kampanyaya en fazla 3 kere katılabilir.

KATILIM DETAYLARI 

Kampanyaya katılmak için yapmanız gerekenler şunlardır:

Öncelikle [İstanbulkart Mobil Uygulaması]nı indirin ve uygulamaya giriş yapın.

Uygulamada Kampanyalar bölümüne girin ve 10 Geç 9 Öde kampanyasını seçin.

Kampanyaya katılmak için Katıl butonuna tıklayın ve cep telefonunuza gelen onay kodunu girin.

Kampanyaya katıldığınızda uygulamada bir QR kod oluşacaktır. Bu QR kodu toplu taşıma araçlarında bulunan QR okuyuculara okutarak biniş yapabilirsiniz.

KAMPANYA KOŞULLARI 

Kampanyaya katılmak için dikkat etmeniz gereken bazı koşullar vardır. Bunlar şöyle:

Kampanya sadece öğrenci İstanbulkart sahiplerine yöneliktir.

Kampanyadan yararlanmak için İstanbulkart Mobil Uygulaması’na kayıtlı olmanız ve uygulama üzerinden katılım sağlamanız gerekmektedir.

Kampanya süresince her kullanıcı en fazla 3 kere katılabilir.

Ödül tutarı ortalama geçiş tutarı belirlenmiştir. Kullanıcının 10. geçişi 7,32 TL üzerinde olmadığı sürece son geçiş tutarı ödül TL olarak yüklenir. Geçiş tutarının 7,32 üzerinde olduğu durumda maksimum 7,32 TL iade edilecektir. QR kodla geçiş özelliği Marmaray, otobüs, metrobüs, metro ve Şehir Hatları olmak üzere tüm toplu ulaşım geçerli ödeme noktalarında kullanılabilmektedir.

Açık rıza ve ticari elektronik ileti izinleri İstanbulkart Mobil’den ya da https://bireysel.istanbulkart.istanbul adresindeki profil sayfasından düzenlenebilir. Kişiselleştirme işlemini yapmak, açık rıza ve ticari elektronik ileti izinlerini en kolay şekilde düzenlemek için bit.ly/istanbulkart_mobil adresinden İstanbulkart Mobil’i indirebilirsiniz.

Kampanyadan kazanılan Worldpuan’lar sadece İstanbulkart Mobil Uygulaması üzerinden harcanabilir.
Kampanya 30 Eylül 2023 tarihinde sona erecektir.

SONRAKİ HABER